О. Вілкул: «Десятки тисяч криворіжців взяли участь у Дні довкілля – разом висадили понад тисячу дерев та кущів, впорядкували 365 га парків, скверів, алей та прибудинкових територій»
За доброю традицією у Кривому Розі напередодні Великодня проходить загальноміська толока. У прибиранні вулиць, парків, доріг, берегів річок взяли участь мешканці міста, комунальні підприємства, управителі, бізнес.
![О](/images/16x9/photo_2023-04-08_15-19-28.jpg)
Протягом тижня, з 3 по 8 квітня у рамках загальноміських заходів з благоустрою мешканці наводили лад на найбільш навантажених місцях – було визначено понад 150 таких локацій. Це були як місця загального користування, так і прибудинкові території, місця несанкціонованого складування сміття тощо.
Та найбільша кількість заходів відбулася у День довкілля, 8 квітня. Криворіжці дружно працювали на своїх прибудинкових територіях, прибирали парки та сквери, висаджували нові дерева та кущі.
Зокрема, у затишному сквері Металургів, що біля Палацу молоді та студентів, разом з працівниками підприємства «АрселорМіттал Кривий Ріг» та КП «Сансервіс» висадили саджанці вишень, сакур, клени, сливи та ліквідамбари. У рарку Саксаганський разом з корейською діаспорою на честь дружби Кривого Рогу з містами Південної Кореї висадили Алею гібіскусів – квітка гібіскуса є символом цієї країни. Найближчим часом в Кривому Розі буде також висаджена Алея верб. Це дерево є символом Дуйсбургу (Німеччина), з яким Кривий Ріг також встановив партнерські відносини.Також у сквері біля цирку в. о. міського голови Юрій Вілкул разом із працівниками міськвиконкому висадили 35 дерев: горобину, катальпи, верби Матсудана, берези.
Участь у Дні довкілля взяв голова Ради оборони міста Олександр Вілкул. «Цього року День довкілля по-справжньому особливий. Завдяки нашим військовим, ця весна принесла нам не тільки надію, яка була у нас торік, а й упевненість - і ми маємо можливість сьогодні зібратися разом та, як це було багато років поспіль, прибрати рідний Кривий Ріг, зробити його ще більш затишним, гарним та охайним! Однією із таких локацій є ділянка біля кінотеатру «Олімп», де нещодавно негідники спиляли дерева. Підтримую обурення мешканців, тому було прийнято рішення на цьому місці зробити міні-сквер і сьогодні тут висаджуємо 10 нових дерев: 6 горобин та 4 катальпи. Разом робимо Кривий Ріг чистим, зеленим та впорядкованим!».
У рамках толоки по місту висадили понад тисячу дерев та кущів, ліквідували понад 60 сміттєзвалищ, очищено від сміття більше 7 км берегів річок, виконано благоустрій майже 50 пам’ятних місць, прибрано від сміття 137 км доріг.
Зокрема, у затишному сквері Металургів, що біля Палацу молоді та студентів, разом з працівниками підприємства «АрселорМіттал Кривий Ріг» та КП «Сансервіс» висадили саджанці вишень, сакур, клени, сливи та ліквідамбари. У рарку Саксаганський разом з корейською діаспорою на честь дружби Кривого Рогу з містами Південної Кореї висадили Алею гібіскусів – квітка гібіскуса є символом цієї країни. Найближчим часом в Кривому Розі буде також висаджена Алея верб. Це дерево є символом Дуйсбургу (Німеччина), з яким Кривий Ріг також встановив партнерські відносини.Також у сквері біля цирку в. о. міського голови Юрій Вілкул разом із працівниками міськвиконкому висадили 35 дерев: горобину, катальпи, верби Матсудана, берези. Участь у Дні довкілля взяв голова Ради оборони міста Олександр Вілкул. «Цього року День довкілля по-справжньому особливий. Завдяки нашим військовим, ця весна принесла нам не тільки надію, яка була у нас торік, а й упевненість - і ми маємо можливість сьогодні зібратися разом та, як це було багато років поспіль, прибрати рідний Кривий Ріг, зробити його ще більш затишним, гарним та охайним! Однією із таких локацій є ділянка біля кінотеатру «Олімп», де нещодавно негідники спиляли дерева. Підтримую обурення мешканців, тому було прийнято рішення на цьому місці зробити міні-сквер і сьогодні тут висаджуємо 10 нових дерев: 6 горобин та 4 катальпи. Разом робимо Кривий Ріг чистим, зеленим та впорядкованим!». У рамках толоки по місту висадили понад тисячу дерев та кущів, ліквідували понад 60 сміттєзвалищ, очищено від сміття більше 7 км берегів річок, виконано благоустрій майже 50 пам’ятних місць, прибрано від сміття 137 км доріг.
![](/img/2023-04/08/1680956501-photo_2023-04-08_15-19-24.jpg)
![](/img/2023-04/08/1680956512-photo_2023-04-08_15-19-26 (2).jpg)
![](/img/2023-04/08/1680956526-photo_2023-04-08_15-19-26.jpg)
![](/img/2023-04/08/1680956535-photo_2023-04-08_15-19-28 (2).jpg)
![](/img/2023-04/08/1680956548-photo_2023-04-08_15-19-29.jpg)
![](/img/2023-04/08/1680956564-photo_2023-04-08_15-19-30.jpg)
![](/img/2023-04/08/1680956581-photo_2023-04-08_15-19-31 (2).jpg)
![](/img/2023-04/08/1680956611-photo_2023-04-08_15-19-31.jpg)
![](/img/2023-04/08/1680956623-photo_2023-04-08_15-19-32.jpg)
![](/img/2023-04/08/1680956715-photo_2023-04-08_15-20-34.jpg)
![](/img/2023-04/08/1680956725-photo_2023-04-08_15-20-39.jpg)
![](/img/2023-04/08/1680956692-photo_2023-04-08_15-20-10.jpg)
![](/img/2023-04/08/1680956704-photo_2023-04-08_15-20-16.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)