На вихідних у Кривому Розі відбувся міський дитячий турнір з міні-футболу «Пролісок»

1 Травня 2023, 12:57 Поділитися

З 27 по 30 квітня на базі комунального закладу позашкільної освіти «Терни» проходив міський дитячий турнір з міні-футболу «Пролісок». Змагалися команди дітей 2011-2012 року народження. Спортивна подія відбулась у рамках міського фестивалю та з нагоди Дня відзначення 248-ї річниці Кривого Рогу. Переможці та призери турніру отримали медалі, грамоти та кубки.

Довгинцівський район представляла команда Виробничого структурного підрозділу «Фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» - Дніпро філії «Центру оздоровлення та відпочинку» акціонерного товариства «Українська залізниця» та саме вона за результатами фінальної гри виборола перше місце.

Почесні друге та третє місця турніру посіли команди Тернівського району – дитячо-юнацької спортивної школи №7 та центру позашкільної освіти «Терни».

Додатково кубками суддівська колегія змагань відзначила професіоналізм окремих гравців турніру. Кращім гравцем став Дмитро Кайсен, а кращім захисником – Гліб Звеков. Обидва футболісти зі складу команди-переможниці змагань.