Вранці і учора ввечері Дніпропетровщина знову опинилася під обстрілами окупантів
Вранці 25 травня ворог обстріляв Нікополь, а учора ввечері атакував Марганецьку громаду за допомогою безпілотника. Про це повідомила Рада оборони області.
![Вранці і учора ввечері Дніпропетровщина знову опинилася під обстрілами окупантів](/images/16x9/photo_2023-03-29_20-27-39_LGmZOgJ.jpg)
Противник продовжує тероризувати Нікопольський район щоденними атаками. 25 травня зранку росіяни обстріляли сам Нікополь, де наразі встановлюють наслідки влучань. Також атакували окупанти і Марганецьку громаду вчора ввечері безпілотником. Внаслідок удару ніхто не постраждав.
Ніч для жителів Кривого Рогу та Криворізького району минула тихо, обстрілів не зафіксували.
Медичні установи та комунальні підприємства працюють у штатному режимі в умовах воєнного часу.
У Кривому Розі тривають поточні ремонти дорожнього покриття. Дороги державного значення залишаються у проїзному стані. Для більш детальної інформації щодо стану автодоріг у Дніпропетровській області можна звернутися за єдиним телефоном кол-центру (067) 400-60-80.
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)