Три срібла та бронзи принесли «Олімпійські надії» криворізьким плавцям

28 Травня 2023, 17:03 Поділитися СПОРТ

26 та 27 травня відбулися змагання Відкритого Кубку з плавання Дніпропетровської області «Олімпійські надії». Криворізькі плавці ДЮСШ №1 продемонстрували високій рівень спортивної майстерності та вибороли шість нагород різного ґатунку. Про досягнення вихованців розповіли на офіційній сторінці навчального закладу у соцмережі.

Всього у Відкритому Кубку з плавання Дніпропетровської області «Олімпійські надії» взяли участь понад 200 спортсменів. За два дні змагань розіграли більш ніж півтори сотні комплектів нагород.

У перший день змагань води басейну вирували від запеклої спортивної боротьби, результатом якої для криворізьких спортсменів стали одна срібна та дві бронзові медалі. Так Нікіта Плосконос посів друге місце у запливі вільним стилем на дистанцію у 100 метрів та третє - у запливі батерфляєм на 100 метрів. Ще одну бронзу виборов Данило Сологуб на дистанції 200 метрів на спині. Окрім того, юний плавець Ігор Супрун виконав розряд кандидата у майстри спорту на дистанції 100 метрів вільним стилем.

Другий день змагань приніс у скарбничку нагород вихованців ДЮСШ №1 три нові медалі. Нікіта Плосконос на дистанціях 100 метрів на спині та 200 метрів вільним стилем виборов срібло. А Данило Сологуб на дистанції 100 метрів на спині здобув бронзу.