У Кривому Розі пройшов чемпіонат міста із плавання серед юнаків та юніорів

7 Червня 2023, 22:39 Поділитися

З 2 по 3 червня 2023 року басейн криворізької ДЮСШ №10 приймав чемпіонат міста із плавання серед юнаків та юніорів. Змагання зібрали найкращих юних плавців із усього міста. Успіхом своїх спортивних колективів поділилися господарі турніру – ДЮСШ №10 та учасники – ДЮСШ №2 на своїх сторінках у соцмережі.

У загальному заліку міського чемпіонату із плавання спортсмени ДЮСШ №2 вибороли одразу 20 відзнак різного ґатунку. Серед них – п’ять відзнак за перше місце, сім срібних нагород та вісім бронзових.

Зокрема, Гліб Турсунов посів перше місце у плаванні на дистанцію 50 метрів в стилі брас. На рахунку Івана Глущика одразу два золота та срібло: він був першим на дистанціях у 50 та 200 метрів у стилі батерфляй, а на дистанції у 100 метрів прийшов другим. Друге місце посіла на дистанції в 200 метрів в стилі брас і Єва Васильєва, а стометрівка у вільному стилі принесла їй бронзу.

Данило Родін здолав дистанцію в 200 метрів стилем батерфляй другим, а Тимофій Вакаренко проплив таку ж відстань вільним стилем третім. Друге та третє місце на довгій дистанції, 800 метрів, у вільному стилі серед дівчат дісталося Марії Васюк та Ользі Класс відповідно. Їх досягнення повністю повторили хлопці Тимофій Куліш та Назар Щерба, які на тій же дистанції також стали другим і третім. Крім того, Тимофій здобув бронзу на дистанції в 400 метрів, а Назар – 50 метрів.

Катерина Жилкіна посіла третю сходинку на стометрівці в стилі брас. На рахунку Олександри Собяніної одразу три відзнаки: срібло за 200-метрівку в стилі батерфляй і 400-метрівку вільним стилем та бронза на дистанції 400 метрів комплексним плаванням. Дві бронзи отримав і Олександр Поляков – за подолання 800 метрів у вільному стилі та 50 метрів на спині.

На рахунку Данила Пирогова подвійне золото – на дистанції в 50 метрів в стилі батерфляй та 100 метрів на спині. Готували спортивний колектив ДЮСШ №2 досвідчені тренери: Оксана Петриченко, Марина Дніпровська, Олександр Луговий та Віта Трушковська.

Відзначилися на змаганнях і господарі чемпіонату – вихованці ДЮСШ №10. Загалом вони здобули 23 нагороди, серед яких вісім – за І місце, шість – за ІІ та днв’ять – за ІІІ місце.

Одразу три золоті нагороди дісталося Ярославу Пискуну: за стометрівки батерфляєм й у вільному стилі. В останньому виявився найшвидшим ще й на дистанції і у 200 метрів. Чотири нагороди різного ґатунку, при чому усі – за плавання вільним стилем отримав і Іван Бугайов. Хлопець обійшов всіх своїх суперників на дистанції в 800 метрів. На дистанціях у 50 та 4000 метрів – був другим, а на стометрівці – третім.

Усіх перевершила Аріна Лісняк – дівчина здобула одразу сім нагород. Всі із них – на дистанції в 50 метрів. У стилі брас дівчина фінішувала другою, на спині у різних вікових категоріях вона посіла одночасно перше та третє місце. Те ж саме – у вільному стилі: серед юніорів Аріна стала другою, а серед юнок – першою. Ну а в стилі батерфляй спортсменка отримала золото в обох вікових категоріях.

Любов Астаніна здобула одразу чотири бронзи: за стометрівки на спині та в стилі батерфляй і на дистанції в 200 метрів комплексним плаванням та на спині. Посів третю сходинку і Назар Ляшенко на дистанції в 200 метрів в стилі брас.

Максим Пономаренко став у фінальному заліку третім, хто здолав стометрівку на спині, та другим, хто проплив у цьому стилі дистанцію в 200 метрів. Також бронзу і срібло отримала Стелла Пяткова – за 50-метрівку стилем батерфляй та 200-метрівку вільним стилем відповідно.