Українські ветерани здобули нові перемоги у другий день Invictus Games 2023

12 Вересня 2023, 16:45 Поділитися СПОРТ

Завершився другий змагальний день «Invictus Games» у Дюсельдорфі. Наші Нескорені продовжують здобувати перемоги. Найкращі результати воїни показали на змаганнях з метання диску, штовхання ядра, стрибків у довжину. Повідомила про здобутки цього дня змагань прес-служба Мінветеранів України.

Володимир Гера здобув срібло у метанні диску з результатом 10.50 (категорія IF7). Медаль такого ж ґатунку виборов Максим Дмитраш зі стрибків в довжину з результатом 5.44 у категорії IJ5. Бронзою нагородили Віталія Бородавку за зайняте третє місце у забігу на 100 метрів. Він фінішував з результатом 12.56. Олександр Маковей на метанні диску у категорії IF8 став шостим. Хоч він і опинився поза медальним заліком його виступ був дійсно захоплюючим.

Напередодні відбулися кваліфікаційні забіги для участі в естафеті 4 по 100 метрів. Тоді право виступати у фіналі здобули Максим Дмитраш, Віталій Бородавка, Микола Заріцький та Максим Зубов. Проте після забігів Максим Дмитраш вболівав за змаганнями з трибуни.  Замість заявлених учасників бігли: Вадим Мазніченко та Дмитро Козак, асистент тренера зі стрільби з лука Олександр Зозуляк та тренер з волейболу сидячи Юрій Зекун.

Своїм забігом наші воїни показали силу духу, та нескореність українців, бо виступали поза заліком. Але ж і Ігри створені саме для цього.

Четвертий матч нашої команди у регбі на візках проти Австралії завершився з рахунком 16:7 не на нашу користь. Але без тренувань з регбі продемонструвати такий результат це вже досягнення. До того ж наші гравці показали чудовий зразок злагодженої командної роботи.  Крім змагань, у нашої збірної ще відбулося тренування з баскетболу на візках.

Його відвідала Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна. Вона всіляко підтримала наших хлопців і зазначила, що пишається нашою командою та бажає успіхів на змаганнях!  Про результати першого дня змагань Нескорених ми писали тут.