Третій день змагань Нескорених видався «урожайним» для воїнів України

13 Вересня 2023, 12:00 Поділитися СПОРТ

12 вересня, третій день змагань «Ігор Нескорених», видався надзвичайно щедрим на нагороди. Наші ветерани загалом здобули 12 відзнак. У цей день проходили змагання з веслування на тренажері, під час яких наші воїни демонстрували просто неймовірні результати. Серед переможців були і двоє криворіжців Назар Вознюк та Олег Должок. Про здобутки команди Нескорених повідомила прес-служба Мінветеранів України.

У Дюсельдорфі завершився третій день Invictus Games 2023.  Наші воїни брали участь у змагання з греблі на тренажерах у різних категоріях і вибороли більше десятка  нагород. Ще на початку дня наші хлопці здобули одразу три золоті медалі. У категорії IR2 не було рівних криворіжцю Назару Вознюку. Він продемонстрував надпотужний результат - 1070 за чотири хвилини. Перевершив усіх учасників у категорії IR5 Микола Заріцький. Це вже його друге золото на Іграх. Свою першу нагороду найвищого ґатунку здобув Володимир Товкис у категорії IR3 з результатом 11.26.

Згодом Юлія Шевчук у змаганні з веслування серед жінок посіла друге місце в категорії IR5 і здобула свою першу відзнаку на Invictus Games.

Під час «запливу» на швидкість за 1 хв наші воїни вибороли ще вісім медалей. Два золота дісталося Володимиру Товкису, срібні нагороди здобули Іван Молдун, Микола Заріцький, Назар Вознюк, Максим Дмитраш. Криворіжець Олег Должок виборов одразу 2 нагороди. А Вадим Мазніченко зайняв шосте місце.

Загалом 5 золотих та 7 срібних відзнак. Разом з усією країною пишаємося нашими Нескореними, вболіваємо за них та надихаємося прикладом!
     Яким були здобутки наших інвіктусів у другий день змагань, ми писали тут.