Тепер довго дивитиметься на ґрати: у Кривому Розі покарали крадія люків та телефонів
32-річний раніше неодноразово судимий криворіжець примножив кількість кримінальних справ проти себе. Днями Тернівський районний суд виніс йому вирок через викрадення майна. Про це повідомляється на tr.dp.court.gov.ua.
![Тепер довго дивитиметься на ґрати: у Кривому Розі покарали крадія люків та телефонів](/images/16x9/IMG_5669.jpeg)
Чоловік привласнив 12 чавунних кришок люків з колодязів мереж водопостачання КП «Кривбасводоканал». Також він неодноразово зазіхав на власність ПрАТ «ПівнГЗК». Проте охоронці не дали йому довести задум до кінця. Ще у «скарбничці» зловмисника – шахрайство та заволодіння смартфонами знайомих.
На судовому засіданні фігурант визнав свою вину повністю. Тож суд призначив покарання у 5 років та 6 місяців позбавлення волі.
Нагадаємо, у Кривому Розі на 9 років за ґрати загремить чоловік, що напав на свою бабусю.
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)