Криворіжці відзначилися на змаганнях з Дзюдо та кікбоксингу
Криворізькі борці і борчині продовжують радувати новими перемогами. Цього разу вони відзначилися на Чемпіонаті України з дзюдо та Кубку міста з кікбоксингу WAKO. Юні спортсмени здобули низку медалей та продемонстрували гідний рівень умінь і навичок. Про здобутки юних криворіжців повідомили федерація дзюдо Кривого Рогу та виконком Інгулецької райради.
![Криворіжці відзначилися на змаганнях з Дзюдо та кікбоксингу](/images/16x9/photo_2023-09-18_10.27.20.jpeg)
15 вересня у Києві відбувся на Чемпіонаті України з дзюдо серед молоді до 23 років. За підсумками змагань Валерія Захаревич здобула бронзу у ваговій категорії понад 78кг.
Павло Мізюкін продемонстрував гідні результати та в медальний залік не потрапив, опинившись на 5 у ваговій категорії до 60 кг.
16 вересня у Кривому Розі відбувся Відкритий Кубок міста з кікбоксингу WAKO серед молодших і старших юнаків та дівчат, молодших і старших юніорів та юніорок. Він проходив на базі СК «Барс» під гучним гаслом «Терпи, хлопче, козаком будеш».
Тут підопічні тренера Віталія Білика здобули 10 золотих та 8 срібних нагород.
Відзнаки найвищого ґатунку вибороли: Єгор Каменських, Максим Буйвол, Христина Ковальчук, Софія Авраменко, Софія Шаройко, Назарій Вінніченко, Роман Борозенець, Ернест Соловей, Максим Яремчук та Давид Себов.
Друге місце посіли: Анастасія Дудніченко, Єлизавета Горідько, Богдан Пономаренко, Іван Волок, Андрій Ситниченко, Тимофій Губа, Данило Бабіч та Марк Білий.
Вітаємо переможців та їх тренерів !
Раніше юна криворіжанка здобула низку перемог на чемпіонаті області з легкої атлетики. Які дисципліни підкорилися спортсменці ми писали тут.
![](/img/2023-09/18/1695022079-photo_2023-09-18 10.27.21.jpeg)
![](/img/2023-09/18/1695022092-photo_2023-09-18 10.27.23.jpeg)
![](/img/2023-09/18/1695022105-photo_2023-09-18 10.27.24.jpeg)
![](/img/2023-09/18/1695022128-photo_2023-09-18 10.27.25.jpeg)
![](/img/2023-09/18/1695022140-photo_2023-09-18 10.27.26.jpeg)
![](/img/2023-09/18/1695022152-photo_2023-09-18 10.27.27.jpeg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)