Криворіжці відзначилися на змаганнях з Дзюдо та кікбоксингу

17 Вересня 2023, 19:30 Поділитися СПОРТ

Криворізькі борці і борчині продовжують радувати новими перемогами. Цього разу вони відзначилися на  Чемпіонаті України з дзюдо та Кубку міста з кікбоксингу WAKO. Юні спортсмени здобули низку медалей та продемонстрували гідний рівень умінь і навичок. Про здобутки юних криворіжців повідомили федерація дзюдо Кривого Рогу та виконком Інгулецької райради.

15 вересня у Києві відбувся на  Чемпіонаті України з дзюдо серед молоді до 23 років. За підсумками змагань Валерія Захаревич здобула бронзу у ваговій категорії понад 78кг.

Павло Мізюкін продемонстрував гідні результати та в  медальний залік не потрапив, опинившись на 5 у ваговій категорії до 60 кг.

16 вересня у Кривому Розі відбувся  Відкритий Кубок міста з кікбоксингу WAKO серед молодших і старших юнаків та дівчат, молодших і старших юніорів та юніорок. Він проходив на базі СК «Барс» під гучним гаслом «Терпи, хлопче, козаком будеш».

Тут підопічні тренера Віталія Білика здобули 10 золотих та 8 срібних нагород.

Відзнаки найвищого ґатунку вибороли: Єгор Каменських, Максим Буйвол, Христина Ковальчук, Софія Авраменко, Софія Шаройко, Назарій Вінніченко, Роман Борозенець, Ернест Соловей, Максим Яремчук та Давид Себов.

Друге місце посіли: Анастасія Дудніченко, Єлизавета Горідько, Богдан Пономаренко, Іван Волок, Андрій Ситниченко, Тимофій Губа, Данило Бабіч та Марк Білий.

Вітаємо переможців та їх тренерів !

Раніше юна криворіжанка здобула низку перемог на чемпіонаті області з легкої атлетики. Які дисципліни підкорилися спортсменці ми писали тут.