«Кривбас» обіграв рівненський «Верес» з рахунком 2:1 та піднявся на друге місце у турнірній таблиці

17 Вересня 2023, 20:30 Поділитися СПОРТ

17 вересня у домашньому матчі «Кривбас» здобув перемогу над рівненським «Вересом». Червоно-білі контролювали поле майже весь час. У першому таймі відкрив рахунок Данило Безкоровайний але дали забити противнику  пенальті на 33-ій хвилині. Криворіжцям вдалося вийти вперед завдяки дебютному голу за нашу команду від Хрвое Іліча у другому таймі.  Загалом ця перемога вивела червоно-білих на друге місце у турнірній таблиці.

17 вересня на стадіоні «Гірник» «Кривбас» приймав рівненський «Верес». Червоно-білі з перших хвилин гри контролювали м’яча та створювали напружені ситуації ситуації біля воріт суперника.  Відкрив рахунок швидким голом наш Данило Бескоровайний.  Криворіжці не розслабилися після успішної комбінації та продовжили атакувати.

після влучання м’яча у руку Задераки арбітр спочатку призначила штрафний, а як переглянула VAR – пенальті. Так з подачі Кучерова на 33 хвилині «Верес» зрівняв рахунок – 1:1. До кінця тайму господарями поля лишалися Криворіжці але пробити у ворота противника все ж не вдалося.

На початку другого тайму на кожну атаку червоно-білих «Верес» відповідав не менш потужними випадами. У наших були шанси забити але то удар не проходив, то пас був не точним. Проте нічия не влаштовувала «Кривбас» і команда таки дотиснула. Хомченовський передав м’яча Дібанго, який відпасував на 11 метрів і вже звідти Іліч  забив снаряд у ворота – 2:1.

«Для нас ця перемога дуже важлива. Попереду щільний графік та сильні суперники. В суботу у Полтаві граємо з «Ворсклою», потім через тиждень з «Чорноморцем» в Одесі, потім з «Рухом» вдома. Немає часу для відпочинку, немає часу, щоб радіти. Тому потрібно про це все забувати, відновлюватися та готуватися до наступних матчів»  – після гри сказав Юрій Вернидуб, головний тренер «Кривбасу».

Прокоментував гру і головний тренер «Вересу»: «Гра вийшла з двох сторін досить інтенсивна, непогана по якості але ми допустили фатальну помилку і програли гру. Ми готувалися, хотіли десь знівелювати ту швидкість, яка є у команди «Кривбас», хотіли не дати їм простір, правильно організувати захист і нівелювати швидкі атаки суперника. Багато що у нас вийшло, намагалися діяти на контратаках, були непогані підходи. Будемо намагатись не допускати таких помилок».

Після цієї перемоги «Кривбас»  вийшов на друге місце турнірної таблиці.  Наразі їх випереджає лише «Шахтар».

Нагадаємо, що матч між «Кривбасом» та донецьким «Шахтарем» закінчився нічиєю 3:3. Усі подробиці гри читайте тут.