Профі, який поспішав допомогти не словом, а ділом: на Запорізькому напрямку фронту загинув котельник з Кривого Рогу Костянтин Кузьменко
Його останній бій був у селі Роботине Запорізької області. На війні Кривий Ріг втратив працівника «АрселорМіттал» Костянтина Кузьменка. Про сумну звістку повідомляє пресслужба підприємства.
![Профі, який поспішав допомогти не словом, а ділом: на Запорізькому напрямку фронту загинув котельник з Кривого Рогу Костянтин Кузьменко](/images/16x9/photo_2023-11-07_11-25-15.jpg)
Серце Героя зупинилося 29 жовтня. За мирного життя він мав посаду котельника у цеху металоконструкцій Ливарно-механічного заводу. Колеги полеглого захисника згадують, як він приходив на допомогу кожному, хто її потребував, постійно першим. Тож і на фронті він зберіг цю високу якість. На роботі Костянтин Кузьменко був профі, якому не боялися довіряти складні задачі.
«Він міг дати влучну пораду, одразу поспішав допомогти не словом, а конкретною справою, підтримував кожного у важкі хвилини. Дуже любив тварин, і для них завжди знаходив час. Дуже складно уявити та повірити вірити у те, що Костянтин більше не прийде до нашого цеху. Але він житиме в пам’яті кожного з нас», - сказав начальник зміни ЦМК Максим Сизов.
Вічна пам'ять та шана оборонцеві України!
Нагадаємо, раніше у Кривому Розі знайшов свій спочинок 35-річний захисник України Євген Кірсанов з 7-го окремого батальйону «АРЕЙ» УДА.
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)