«Сила духу, волі та дисципліна»: каратисти з криворізького клубу «ОКАМІ» завоювали 35 відзнак на Кубку Дніпропетровської області

12 Грудня 2023, 12:00 Поділитися СПОРТ

Криворізькі спортсмени 10 грудня вибороли 35 медалей на Кубку Дніпропетровської області з FSKA карате. Завдяки таким приголомшливим результатам команда клубу «ОКАМІ» посіла третє місце у командному заліку. Повідомили про це на сторінці клубу бойових мистецтв.

Днями відбувся Кубок Дніпропетровської області з FSKA карате.  До обласного центру прибули спортсмени з криворізького клубу бойових мистецтв «ОКАМІ». Попри високу конкуренцію їм вдалося вибороти 10 золотих, 11 срібних та 14 бронзових нагород. Загалом команда здобула 35 відзнак. Це дозволило їй посісти третє загальнокомандне місце .
    Вітаємо переможців, призерів та їх наставників і бажаємо подальшого розвитку і нових перемог!

Нагадаємо, що нещодавно криворізькі рукопашники вибороли більше 20 нагород на Всеукраїнському турнірі.