У Кривому Розі на першості міста визначили кращих самбістів

10 Лютого 2024, 18:00 Поділитися

10 лютого відбувся чемпіонат міста  боротьби самбо. Спортсмени виходили на килим у палаці спорту «Молодість» ДЮСШ №6. У командному заліку кращими стали самбісти ДЮСШ №6, друге місце посіли вихованці ДЮСШ №7 третє - ДЮСШ № 9.

Юні самбісти 10 лютого змагалися за звання кращих на Чемпіонаті Кривого Рогу серед юнаків та дівчат. Він проходив на базі пк «Молодість» ДЮСШ №6, де свої сили випробовували 98 учасників 12-13 років.  Цей день став перевіркою їх можливостей, а вже 17 лютого тут же проходитиме чемпіонат області серед цієї вікової категорії.

Сьогодні виборов перемогу у ваговій категорії 42 кг Ярослав Федорець, який вже 7 років тренується.

«Суперник був складний, було важко і боляче, але я виграв. Для успіху потрібно більше тренуватися», - розповів вихованець ДЮСШ №6.

Про перспективу дітей розповів головний суддя, заслужений тренер України Анатолій Кантур: «Ну ви знаєте, ми як тренери, сподіваємося, що ця вікова категорія буде фундаментом наших спортсменів на наступних змаганнях. Всеукраїнських і маю надію, що міжнародних. Діти дуже перспективні і ми розраховуємо, що вони будуть боротися на всеукраїнських змаганнях».

У підсумку перше загальнокомандне місце посіли спортсмени, які виступали в рідному ДЮСШ - №6, друге місце вибороли спортсмени ДЮСШ №7 третє - ДЮСШ № 9.

Нагадаємо, що раніше криворіжець на Зимовому чемпіонаті Дніпропетровської області зібрав найвищі відзнаки на всіх заявлених дистанціях.