Новий персональний рекорд та три нагороди: криворіжець Назар Лозовий прославив рідне місто на змаганнях United States Air Force у США

11 Березня 2024, 12:00 Поділитися

У Лас-Вегасі 10 березня завершився змагальний день з плавання, де кожен учасник української команди виборов медаль, а деякі і не одну. Особливо вдалим цей день був для криворіжця Назара Лозового, чоловік здобув три нагороди і побив свій власник рекорд. Про це повідомили на офіційній сторінці української команди Invictus Games.

Новий персональний рекорд та три нагороди: криворіжець Назар Лозовий  прославив рідне місто на змаганнях United States Air Force у США

26 нагород з плавання здобули українські «інвіктуси» на змаганнях United States Air Force and Marine Corps Trials 2024.

Криворізький ветеран Назар Лозовий виклався на повну та показав чудові результати: посів перше місце у запливі на 50 м брасом, два других – на цій же дистанції на спині та вільним стилем у різних категоріях.

Серед цих нагород одна ще більш значуща для спортсмена – Назар Лозовий встановив новий персональний рекорд, подолавши 50 м брасом за 1 хвилину.

Вітаємо і бажаємо успіхів у подальших етапах змагань!

Нагадаємо, що про успіхи наших воїнів на цих змаганнях з волейболу сидячи можна прочитати тут.