Відчували віру та підтримку вболівальників: у домашньому матчі ФК «Кривбас» переміг ФК «Колос» з рахунком 1:0

17 Березня 2024, 13:30 Поділитися

16 березня ФК «Кривбас» перемогли у домашньому матчі ФК «Колос» з рахунком 1:0. У першому таймі гра йшла на рівних, а у другому – червоно-білі стали активнішими і Джихад Бізімана забив вирішальний гол. Матч футболісти провели з траурними пов’язками, вшанувавши памʼять жертв нещодавніх ударів по Кривому Рогу та Одесі.

У 21 турі УПЛ ФК «Кривбас» удома грав проти ФК «Колос». Матч присвятили пам’яті ультрас червоно-білих. Він почався хвилиною мовчання на честь фанатів, які віддали життя в боротьбі за свободу та Незалежність.

Перший символічний удар виконав маленький ІванГрачов, син ультрас ФК «Кривбас» Максима, який віддав найцінніше зради свободи та цілісності України.

На правицях кривбасівців були чорні траурні стрічки на знак шани криворіців, які загинули 12 березня від ракетного удару.

Початок матчу пройшов у рівній боротьбі, потім гра довгий час йшла без моментів. Вже у другому таймі після низки замін червоно-білі заграли по-іншому. Наші створювали гострі моменти та загнати снаряд у ворота вдалося лише у додатковий час. Джихад Бізімана з подачі Олега Кожушка поклав мʼяч у дальній кут.

На післяматчевій конференції прокоментував  гру головний тренер ковалівського «Колосу» Ярослав Вишняк: «Звичайно, емоції беруть гору зараз: складно аналізувати гру, яка минула. На мій погляд, вийшов динамічний матч, команди не відсижувались в обороні, була відкрита та доволі цікава гра».

Висловився і головний тренер червоно-білих.

«Перший тайм наша команда провела невдало. Було мало можливостей, щоб забивати. Більше грали поперек поля та назад. Не було того азарту, того настрою, щоб перемогти. Я більше побачив це бажання до перерви у «Колоса». Але після перерви зробили деякі зміни у складі. Вийшли дуже непогано Юрій Вакулко, Андрій Понєдєльнік. Тому другий тайм – це зовсім інша гра, зовсім інше бажання команди грати та вигравати. Було вдосталь моментів, які ми, щоправда, не реалізували. Я дуже вдячний хлопцям та вболівальникам, які сьогодні нас підтримували та гнали вперед. Ще раз всім дуже дякую, з перемогою! Рухаємось далі» – зазначив Юрій Вернидуб.

Нагадаємо, що криворіжець Ілля Кошель вражав влучністю на Чемпіонаті України з кульової стрільби.