Бронювання від мобілізації через «Дію»: як це буде відбуватися
Уряд підтримав документ, який запускає процес бронювання працівників від мобілізації у «Дії». На першому етапі така змога буде відкрита для критично важливих підприємств та компаній, що працюють на потреби Сил оборони України.
![Бронювання від мобілізації через «Дію»: як це буде відбуватися](/images/16x9/IMG_4655.jpeg)
До поточного моменту для бронювання потрібно було готувати паперові документи, збирати підписи і тижнями чекати результату. Процес тепер має стати швидким, прозорим, без людського впливу. Висновок урядовці обіцяють за годину.
Тож, як працюватиме алгоритм:
- Міністерства та ОВА формують перелік установ для бронювання.
- Керівники останніх подають через портал «Дія» списки військовозобов’язаних, яких хочуть забронювати.
- Відбувається онлайн-перевірка даних. ВОД повинні міститися в «Оберезі». А сам військовозобов’язаний має бути працевлаштований.
У випадку позитивного рішення людина вважатиметься заброньованою. Про це відповідне сповіщення в особистому кабінеті на порталі «Дія» отримає керівник. До того ж, все оновиться у застосунку «Резерв+». За негативного рішення працедавцю теж надішлють сповіщення у вище згаданий кабінет зі вказуванням причини відмови.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що робити у разі втрати військового квитка. https://one.kr.ua/news/53538
- Керівники останніх подають через портал «Дія» списки військовозобов’язаних, яких хочуть забронювати.
- Відбувається онлайн-перевірка даних. ВОД повинні міститися в «Оберезі». А сам військовозобов’язаний має бути працевлаштований. У випадку позитивного рішення людина вважатиметься заброньованою. Про це відповідне сповіщення в особистому кабінеті на порталі «Дія» отримає керівник. До того ж, все оновиться у застосунку «Резерв+». За негативного рішення працедавцю теж надішлють сповіщення у вище згаданий кабінет зі вказуванням причини відмови. Нагадаємо, раніше ми писали про те, що робити у разі втрати військового квитка. https://one.kr.ua/news/53538
![](/img/2024-06/08/1717831487-IMG_4654.jpeg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)