«Не мовчи! Полон вбиває!»: містяни нагадали про страждання криворіжців у полоні пішою ходою
9 червня опівдні на кільці автовокзалу стартувала акція «Не мовчи! Полон вбиває!» Пішою ходою з фотографіями полонених близьких та стягами військових частин учасники пройшли до 95-го кварталу.
![«Не мовчи](/images/16x9/photo_2024-06-09_13.09.47.jpeg)
Щотижня десятки криворіжців, чиї рідні та кохані досі перебувають в російських застінках виходять на центральні вулиці міста, аби нагадати про це та показати світові, що окупанти роблять з нашими людьми. А також у них жевріє надія, що ці кадри потраплять на очі коханим людям, яких розділяють сотні кілометрів, і зігріють їх серце.
Лейтмотивом ходи стали фрази, які скандували учасники:
«Полон вбиває!», «Не мовчи – будь голосом полонених!», «Вічна пам'ять полеглим! Слава захисникам України!»
Нагадаємо, що раніше ми писали про 26-річного Ігоря Шевченка з Кривого Рогу, який встиг повоювати майже всюди.
![](/img/2024-06/09/1717937266-photo_2024-06-09 13.09.27.jpeg)
![](/img/2024-06/09/1717937275-photo_2024-06-09 13.09.44.jpeg)
![](/img/2024-06/09/1717937283-photo_2024-06-09 13.09.50.jpeg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)