На Криворіжжі голова громади віддав пів мільйона за вигадану роботу
Голову однієї з громад Криворізького району підозрюють у крадіжці грошей. Посадовець незаконно віддав фірмі понад пів мільйона бюджетних гривень. У березні 2025 року сільська рада найняла підрядника. Фірма мала обстежити місцеві гідроспоруди та написати план їхнього ремонту.
Однак компанія нічого не зробила. Жодних документів фахівці не підготували. Попри це голова громади підписав папери про успішно виконану роботу. Після цього на рахунок фірми безпідставно перерахували понад 500 тисяч гривень.
Зараз справою займається поліція. Посадовця планують відсторонити від роботи. Також йому мають обрати запобіжний захід.
Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що на Дніпропетровщині до суду відправили справу експравоохоронців, що вибивали з чоловіка свідчення.
Однак компанія нічого не зробила. Жодних документів фахівці не підготували. Попри це голова громади підписав папери про успішно виконану роботу. Після цього на рахунок фірми безпідставно перерахували понад 500 тисяч гривень.
Зараз справою займається поліція. Посадовця планують відсторонити від роботи. Також йому мають обрати запобіжний захід.
Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що на Дніпропетровщині до суду відправили справу експравоохоронців, що вибивали з чоловіка свідчення.