Уже мільйон українців подали заявки на медичний скринінг через Дію
В Україні вже один мільйон людей долучився до програми «Скринінг здоров’я 40+». Цей проєкт допомагає безкоштовно та вчасно виявити небезпечні хвороби ще до появи перших симптомів. Учасники програми отримують 2 000 гривень на обстеження. Пройти його можна у державних чи приватних клініках, загалом у програмі беруть участь понад дві тисячі медичних закладів.
Під час такого огляду можна оцінити ризики серцево-судинних хвороб і цукрового діабету. Також туди входить скринінг ментального здоров'я та консультація лікаря. Оформити заявку можна у додатку «Дія» у будь-який час, якщо вам уже виповнилося 40 років. Раніше треба було чекати місяць після дня народження, але тепер це правило скасували.
Гроші після зарахування потрібно витратити протягом двох місяців, інакше залишок повернеться у бюджет. Також є важливий нюанс для тих, хто оформив виплату раніше. Якщо ви отримали кошти до 1 травня 2026 року, їх обов'язково треба використати до 30 червня 2026 року включно.
Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те де у Кривому Розі пройти обстеження за кошти держави.
Під час такого огляду можна оцінити ризики серцево-судинних хвороб і цукрового діабету. Також туди входить скринінг ментального здоров'я та консультація лікаря. Оформити заявку можна у додатку «Дія» у будь-який час, якщо вам уже виповнилося 40 років. Раніше треба було чекати місяць після дня народження, але тепер це правило скасували.
Гроші після зарахування потрібно витратити протягом двох місяців, інакше залишок повернеться у бюджет. Також є важливий нюанс для тих, хто оформив виплату раніше. Якщо ви отримали кошти до 1 травня 2026 року, їх обов'язково треба використати до 30 червня 2026 року включно.
Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те де у Кривому Розі пройти обстеження за кошти держави.