Ампутації, важкі травми та переломи: у лікарні Кривого Рогу залишаються 17 поранених від нещодавньої атаки
У криворізькій лікарні розповіли про стан містян, які постраждали від ракетного удару 23 червня. Загалом по медичну допомогу звернулися 27 людей, з яких 18 довелося шпиталізувати. На жаль, життя однієї жінки врятувати не вдалося, вона померла від травм, несумісних із життям.
Станом на зараз у стінах закладу залишаються 17 пацієнтів різного віку: від молоді до літніх людей, причому більшість серед них чоловіки, що працювали на підприємстві.
Як розповів лікар відділення політравми Антон, у момент атаки лікарня прийняла одразу шістьох вкрай важких поранених. Двох із них медикам уже вдалося стабілізувати та перевести з реанімації до загальнохірургічного відділення.
«Зараз у реанімації знаходиться 4 людини. Є пацієнти які мають важку травму голови, грудної клітини, кінцівок. Є пацієнтка у якої важка травма попереку сполучена з переломом стегнової кістки, є люди з пошкодженням як судинно-нервових пучків, так і ті кому не вдалося зберегти кінцівки», – розповів лікар-травматолог.
Давати будь-які прогнози щодо термінів лікування медики не беруться. Пацієнти потребують постійного нагляду фахівців різних профілів. Попереду на них чекає тривалий шлях відновлення, боротьба з дефектами тканин та реконструктивні операції.
Нагадаємо, раніше ми писали, що росіяни вбили балістикою Світлану Сьомкіну, яка поцілила по підприємству у Кривому Розі.
«Зараз у реанімації знаходиться 4 людини. Є пацієнти які мають важку травму голови, грудної клітини, кінцівок. Є пацієнтка у якої важка травма попереку сполучена з переломом стегнової кістки, є люди з пошкодженням як судинно-нервових пучків, так і ті кому не вдалося зберегти кінцівки», – розповів лікар-травматолог.