Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  З понеділка, 25 жовтня, котельні всіх теплогенеруючих підприємств Кривого Рогу 100% запущені в роботу

  26 Жовтня 2021, 14:51 Поділитися

  З 12 жовтня у Кривому Розі стартував опалювальний сезон. В першу чергу, тепло прийняли лікарні. За останню добу, окрім бюджетної сфери до централізованого опалення за графіком вже підключено більше 2100 багатоквартирних будинків. Це – 30% житлового фонду. Робота з підключення будинків до тепла триває.

  З понеділка, 25 жовтня, котельні всіх теплогенеруючих підприємств Кривого Рогу 100% запущені в роботу

  На сьогодні до тепла вже підключено 70 дитячих садочків, 40 лікарень та амбулаторій в житлових будинках.

  «Працюємо з кожним будинком індивідуально, з кожним головою ОСББ та ЖБК. Є технологія запуску тепла – одномоментно включити його по всьому місту, як наприклад, освітлення, неможливо. Зараз технологічно робиться все, щоб в мінімально короткі терміни забезпечити всіх жителів, бюджетну сферу центральним опаленням. За останню добу, за графіком, до централізованого опалення підключено більше 2100 багатоквартирних будинків. Це – 30 % житлового фонду. Робота з підключення будинків до тепла триває», - зазначив заступник міського голови Олександр Катриченко.

  Державне підприємство «Криворізька теплоцентраль» на вечір 25 жовтня розпочало підключати до тепла житлові будинки. Зранку 26 жовтня розпочалося підключення до централізованого опалення мешканців таких мікрорайонів як Зарічний 7, 5, 4, житломасив Південного ГЗК, КРЕС, Східний, Ювілейна, 173 квартал, Артема.

  Нагадаємо, що на засіданні виконкому міськради підтримано рішення в. о. міського голови Юрія Вілкула щодо встановлення тарифів на теплову енергію. Для мешканців тариф на тепло не буде змінюватися, а застосовуватиметься на тому ж рівні, що й минулого опалювального сезону – 1701 грн/1 Гкал, незважаючи на обґрунтовані розрахунки теплогенеруючих підприємств, за якими тарифи на тепло для криворіжців у зв'язку з різким зростанням цін на енергоносії мали б були підвищені на 31% і складати в середньому 2228 грн/Гкал.

  Теги
  • #котельні
  • #опалення
  • #тепло