Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Тетяна Кріпак: «Криворізькі вчителі отримали 1 009 сучасних ноутбуків»

  11 Листопада 2021, 17:51 Поділитися

  Партія оргтехніки вже прибула до Кривого Рогу і ноутбуки розвозять по школах.

  Тетяна Кріпак: «Криворізькі вчителі отримали 1 009 сучасних ноутбуків»

  Директор департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак сказала: «Сьогодні криворізькі вчителі отримали 1009 сучасних ноутбуків у співфінансуванні з містом. Партія оргтехніки вже прибула до Кривого Рогу і ноутбуки розвозять по школах. Це – серйозна підтримка педагогам як у звичайній навчальній роботі, а особливо зараз – в умовах дистанційного навчання».

  Незважаючи на пандемію і складну економічну ситуацію в країні, в Кривому Розі продовжує реалізовуватися об’єднана програма Вілкула-Павлова з підтримки освіти. У цьому році капітально ремонтується 11 навчальних закладів, у всіх школах та дитячих садках виконані поточні ремонти. У понад 30 закладах частково замінять вікна на енергозберігаючі, у 4 закладах відремонтують покрівлю та в 13 закладах проведені або ж завершуються інші ремонтні роботи.

  Криворізькі педагоги своєчасно і в повному обсязі отримують заробітну плату та кошти на оздоровлення. Крім того, у рамках програми Вілкула-Павлова для вчителів збережені всі надбавки, а для школярів – безкоштовне харчування учнів 1-4 класів та всіх дітей пільгових категорій. Також міська влада зберегла допомогу батькам в оплаті харчування в дитячих садках – 50% вартості оплачується з міського бюджету.

  У 2021 році в Кривому Розі на утримання та розвиток галузі освіти передбачено понад 3,3 млрд грн або 43% бюджету міста. З них майже 27 млн грн міського бюджету було спрямовано на капітальні ремонти освітніх установ, понад 3 млн грн направлено на реалізацію проєктів-переможців конкурсу «Громадський бюджет» та більше 5 млн грн – на придбання сучасного обладнання.

  Теги
  • #дистанційне навчання
  • #ноутбук
  • #освіта