Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  В умовах війни Військова адміністрація міста, великі підприємства Кривого Рогу, малий та середній бізнес об’єднались навколо єдиної мети – формування економічного фронту нашого міста і держави

  11 Квiтня 2022, 15:52 Поділитися

  Одне із пріоритетних завдань начальника військової адміністрації Олександра Вілкула – формування стабільного продуктового запасу та часткова переорієнтація економіки Кривого Рогу на життєво важливі потреби. Під керівництвом начальника військової адміністрації Олександра Вілкула створюється незнижувальний продуктовий запас Кривого Рогу. Також у тісній співпраці з підприємцями місто налагодило виробництво, ремонти, створюються нові робочі місця як для криворіжців, так і для внутрішньо переміщених осіб. На місцевому рівні впроваджено низку пільг для підприємців.

  В умовах війни Військова адміністрація міста, великі підприємства Кривого Рогу, малий та середній бізнес об’єднались навколо єдиної мети – формування економічного фронту нашого міста і держави

  Заступник міського голови Андрій Полтавець сказав: «В умовах війни в Україні надзвичайно важливим є стабільна робота великих промислових підприємств, малого та середнього бізнесу. Сьогодні більшість з них формують економічний фронт нашого міста і нашої держави».

  Значно допомагає в організації необхідних виробництв і робіт Військова адміністрація міста, коли за рахунок залучених приватних коштів, в основному Фонду «Українська перспектива», закуповуються матеріали для виробництва, обладнання, оплачуються вироблені роботи. А значить підприємці можуть платити зарплату своїм працівникам.

  Наталя, приватна підприємниця, розповідає: «Налагодили нове для себе виробництво тушонки. Тисячі банок ми вже зробили. Дуже смачно виходить. На третій день війни у нас було вже 3 автоклава, нам закупили мільйон баночок. Приїжджали хлопці, забирали тушонку на тероборону, військові в Харків. Думаю, що після перемоги ми будемо і невеличким цехом м’ясної продукції».

  Завдяки зробленим військовою адміністрацією закупівлям вже вироблено понад 100 тонн тушонки для захисників міста та поповнення стратегічного запасу.

  Військова адміністрація міста також забезпечила логістику поставок і закупівлі стратегічно важливих продуктів, у тому числі борошна, що стабілізувало виробництво хлібобулочних виробів.

  «Щодо допомоги теробороні, ЗСУ, нашим волонтерам, то з першого дня почали надавати нашу хлібну продукцію, змінили асортимент, перейшли на затребувані види хлібобулочних виробів», - розповідає Ірина Юхименко, директорка підприємства торговий дім «Агафон».

  Деяким підприємцям довелося значно переорієнтувати свій бізнес. Про це говорить підприємець Олег Бондар. У мирному житті разом зі своєю майстерні він виконував підрядні роботи з обслуговування автотранспорту великих промислових підприємств. Але коли через тимчасове зниження виробництва його послуги перестали користуватися попитом – з'явилися замовлення на ремонт машин для військових. На черзі – бронетранспортер, який у несправному стані до міста приїхав з Харківщини, та вже незабаром допомагатиме нашим Збройним Силам. «Тут два двигуни, вже один запустили, потім другий, потім коробку передач – одну, другу, потім все це синхронізуємо для того, щоб воно працювало, щоб ніде не підвело наших військових», - сказав Олег Бондар.

  Андрій Полтавець наголосив: «Непростий сьогодні час для всіх. Важливо, що ця дорога з двостороннім рухом: підприємці активно підтримують місто і державу, а держава і місто йдуть назустріч бізнесу. Зокрема, в рамках міських повноважень на минулій сесії міськради за ініціативою Юрія Вілкула звільнені від орендної плати підприємці, які орендують комунальне майно, скасовано плату за оренду площ для рекламної діяльності. Всі разом, єдиною великою командою забезпечуємо економічний тил для міста, для держави, працюємо на перемогу».

  Теги
  • #допомога
  • #армія