Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «З початку війни у Кривому Розі хлібозаводи та пекарні працюють стабільно та забезпечені борошном»

  13 Квiтня 2022, 16:12 Поділитися

  В. о. міського голови – заступник голови Ради оборони Кривого Рогу Юрій Вілкул провів робочу нараду та поспілкувався з колективом на одній з пекарень міста.

  Ю

  «Для нас головне, щоб всі криворіжці та ті, хто тимчасово мешкає у нашому місті були забезпечені всім необхідним. Промислові підприємства, підприємства харчової промисловості, магазини та аптеки працюють без перебоїв, за графіком. З початку війни хлібозаводи та пекарні забезпечені борошном та працюють стабільно і ціни на свою продукцію не підвищували. Разом маємо тримати економічний фронт задля нашої перемоги», – зазначив Юрій Вілкул.

  У Кривому Розі хлібобулочною продукцією забезпечується вся роздрібна мережа за заявками підприємців місцевими товаровиробниками. 

  Завдяки роботі Військової адміністрації міста під керівництвом О. Вілкула хлібозаводи забезпечені борошном, виробництво борошна йде у плановому режимі.
  «Наше підприємство працює, виготовляємо 90 видів хлібобулочних виробів, у тому числі, 50 видів хліба. У перші дні війни ми збільшили обсяг виробництва майже вдвічі, оскільки був ажіотажний попит на хлібобулочні вироби. На той період дещо зменшили асортимент, але вже на сьогодні все стабілізувалось і продукція виробляється у повному асортиментному переліку. Хочу зазначити, що відпускні ціни на борошно не змінилися, тому й ціна на наш хліб залишається незмінною», – сказала директор пекарні Ірина Юхименко.

  Підприємство співпрацює з бюджетними організаціями Кривого Рогу, з малим та середнім бізнесом. В цілому, це понад 500 об’єктів бізнесу. Також, постачає продукцію до Кіровоградської та Херсонської областей (це – 200 об’єктів бізнесу).

  «Навіть коли місто ще спить, ви вже виготовляєте свіжий запашний хліб та смачну здобу до сніданку, щоб день завжди починався з улюбленого аромату свіжовипеченого хлібу. Я вдячний пекарям і всім, хто зараз працює на своїх місцях та допомагає у зміцненні оборони Кривого Рогу», – підкреслив Юрій Вілкул.

  Теги
  • #вілкул
  • #хлібзавод