Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Військова адміністрація Кривого Рогу відправила ще одну групу дітей-сиріт до Туреччини»

  19 Квiтня 2022, 17:17 Поділитися

  Під керівництвом Олександра Вілкула Військова адміністрація Кривого Рогу вже забезпечила евакуацію до Відня (Австрія), Інсбруку (Австрія) та Анталії (Туреччина) 145 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з дитячих будинків сімейного типу. Вони перебувають в комфортних умовах проживання, діти отримують весь необхідний спектр допомоги, для контролю з ними на постійному зв’язку перебувають відповідні служби міськвиконкому.

  О

  Сьогодні місто відправило в Туреччину ще одну групу – 21 дитину з дитячих будинків сімейного типу та прийомних родин разом с сімома супроводжуючими.
  «Кривий Ріг – прифронтове місто. Завдяки мужності української армії ми відсунули орків і лінія зіткнення перебуває вже у середині Херсонської області. Окупанти не дострілюють до Кривого Рогу із «Градів», але сьогодні обстрілювали населені пункти Криворізького району. Для евакуації населення на Захід України та за кордон організовані евакуаційні поїзди. Але діти-сироти не можуть виїхати самостійно. Тому ми надаємо їм допомогу. Ми не лише допомагаємо з оформленням документів, проїздом, а й спільно з Посольствами контролюємо їхнє перебування там. Після нашої Перемоги діти повернуться до рідного Кривбасу», – сказав Олександр Вілкул, начальник Військової адміністрації Кривого Рогу.
  «Діти та ми не очікували такої підтримки від міста і дуже задоволені та вдячні місцевій владі за небайдужість та турботу про наших дітей. Діти ніколи не подорожували, і для них це дуже емоційні переживання це їх мрія відвідати іншу країну, полетіти літаком, поплавати в морі. А, я хочу, щоб поки ми там будемо в Україні закінчилася війна і ми якнайшвидше повернулися додому», – сказала Надія Іванівна, опікун трьох діток.
  13-річний Давид поділився планами, як він буде проводити час у Туреччині: «Це моя перша подорож за кордон, дуже мріяв про це завжди! Буду робити фото, куштувати турецькі страви, знайомитися з культурою країни. Хочу вивчити англійську мову. Але я обов’язково хочу повернутися в Україну після Перемоги!».
  Військова адміністрація Кривого Рогу для організації евакуації дітей перебуває у тісному діалозі з Міністерством закордонних справ України, та Міністерством соціальної політики, відповідними посольствами України та з Обласною військовою адміністрацією.

  Теги
  • #діти
  • #евакуація