Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «У Кривому Розі, в умовах воєнного стану, громадські перевезення залишаються доступні, за графіком проводяться планові ремонти»

  26 Квiтня 2022, 11:48 Поділитися

  В. о. міського голови Юрій Вілкул провів робочу нараду по роботі та ремонтам міського транспорту на комунальному підприємстві «Міський тролейбус».

  Ю

  «Сьогодні у Кривому Розі, в умовах воєнного стану, громадські перевезення залишаються доступні, за графіком, проводяться планові ремонти. Наше місто живе, працює та обороняється. Я хочу висловити вдячність всім, хто щодня ремонтує, обслуговує та забезпечує якісну роботу комунального транспорту. Також велика шана та безмежна вдячність працівникам наших комунальних підприємств, які відважно допомагають в евакуації людей», – зазначив Юрій Вілкул, в. о. міського голови.

  Незважаючи на труднощі воєнного часу в тролейбусному депо не припиняються ремонти та технічне обслуговування рухомого складу. На завершальній стадії капітально-відновлювальний ремонт тролейбусу великої місткості для міських пасажирських перевезень.

  «Коштом міського бюджету була придбана основна кількість запасних частин і матеріалів, що використані при виконанні ремонту тролейбусу. Фактично це буде нова машина. Виконано відновлення каркасу кузова, заміна зовнішньої та внутрішньої обшивки, підлоги, виконано заміну заднього та переднього мостів, проведено ремонт електродвигунів та електричного обладнання, заміну високовольтної та низьковольтної проводки, ремонт панелей керування, та інше. Після ремонту на тролейбусі встановлена інформаційно-транспортна система. В травні місяці він вийде на лінію», - сказав директор КП «Міський тролейбус» Олександр Приходько.

  Також, у депо виконується капітальний ремонт високопідлогового тролейбуса та ведуться поточні ремонти ще двох тролейбусів. Один з яких – це дванадцятиметровий низькопідлоговий тролейбус.

  Крім того, керівництво комунального підприємства доповіло Юрію Вілкулу про виконання планових показників. «Скорочення кількості тролейбусних маршрутів в березні та квітні поточного року не відбулось. Ми робимо все, щоб наші пасажири своєчасно добиралися тролейбусними маршрутами», - наголосив О. Приходько.

  Комунальні тролейбуси, трамваї, автобуси, швидкісний виходять на маршрути з 5:00 до 23:00 години. Приватні перевізники працюють з 6:00до 20:00.

  Пасажири мають дотримуватися вимог комендантської години. У комендантський час мешканцям заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях, городяни можуть пересуватися на транспорті у цей період лише при наявності спецперепусток.

  Теги
  • #комунальний транспорт