Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  В. о. міського голови Кривого Рогу Ю. Вілкул привітав журналістів міста з професійним святом

  6 Червня 2022, 15:11 Поділитися

  В. о. міського голови Кривого Рогу Ю. Вілкул зазначив:

  В

  «Наша країна переживає зараз нелегкі часи. Понад три місяці йде війна. Наші військові на передовій, а ми тут, у тилу, мужньо виборюємо Перемогу над ворогом! Інформаційний простір сьогодні також перетворився на поле бою, адже правдива оперативна інформація має величезну цінність й додає таке необхідне зараз відчуття впевненості. Тому міська влада разом з вами конструктивно співпрацює з питань інформування криворіжців, націлена на відкритий продуктивний діалог.

  Криворізькі журналісти тримають руку на пульсі подій, відповідають на виклики часу, мають власні добрі традиції. Завдяки вам містяни своєчасно отримують актуальні оперативні новини про події, що відбуваються в Кривому Розі та регіоні. Цінуємо вашу допитливість, наполегливість та відповідальність, оскільки від об’єктивності та достовірності інформації, виваженого підходу до подачі матеріалу залежить і громадський порядок, і суспільно-політичний клімат у місті, особливо в реаліях сьогодення, коли ви виконуєте надважливе завдання – тримаєте інформаційний фронт.

  Оптимізму й натхнення вам, нових творчих мирних проєктів, добра й благополуччя вашим родинам! Злагоди та Миру всім нам! Разом – ми сильні й обов’язково переможемо! Зі святом!», – сказав Юрій Вілкул. 

  Довідково: 6 червня в Україні відзначається День журналіста. У цей день в 1992 році Спілка журналістів України була прийнята до Міжнародної федерації журналістів.

  Теги
  • #привітання
  • #свято