Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Цьогоріч, через війну, більшість криворіжців не мають змоги вивезти або відправити дітей на відпочинок, тому для їх дозвілля й розвитку у місті організовані та вдало працюють міські дитячі літні клуби»

  1 Серпня 2022, 13:32 Поділитися

  З початку липня в місті Військовою адміністрацією Кривого Рогу під керівництвом Олександра Вілкула організована робота літніх клубів дозвілля для дітей. Їх відкрили на базі криворізьких освітніх закладів, у яких є укриття, щоб швидко перейти у разі повітряної тривоги.

  Ю

  В. о. міського голови, заступник голови Ради оборони Кривого Рогу Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду щодо організації літнього дозвілля школярів.
  «Навіть у складних умовах війни у Кривому Розі, з дотриманням безпеки, нещодавно розпочали офлайн роботу дитячо-юнацькі спортивні школи, також організовані та вдало працюють дитячі клуби для розвитку й дозвілля школярів. Тут діти грають, розважаються, займаються спортом, спілкуються з однолітками. А головне, перебувають у безпеці і під наглядом дорослих. Ці літні клуби здобули популярність серед дітлахів. Ми намагаємося робити все, щоб літні канікули стали для школярів незабутніми, з новими знайомствами, враження та спогадами», - зазначив Юрій Вілкул, в. о. міського голови, заступник голови Ради оборони Кривого Рогу.

  На початку липня організовано 66 локацій, на той момент їх відвідувало майже 1300 дітей. Наразі кількість локацій зменшили з об’єктивних причин – відпустки батьків. Зараз функціонує 54 дитячих літніх клуба, з них 45 – в школах та позашкільних закладах, дев'ять - на базі інтернатних закладів та закладів професійно-технічної освіти. Їх щодня відвідує більше тисячі дітей віком від шести до 14 років, серед них майже 300 дітей із числа внутрішньо переміщених осіб. 

  Відвідувачка майданчика «Юних вчених «Мислитель» Анастасія поділилася своїми враженнями: «Я відвідую літню школу юних вчених з першого дня. Мій профіль фізика, мені дуже подобається, кожного дня ми розв’язуємо задачі, проводимо різні дослідження. Я дуже рада, що я маю змогу відвідувати такі літні навчання, це допоможе мені надалі в навчанні».

  Вихователька одного із майданчиків підкреслила: «У нашому закладі до роботи на таких майданчиках ми залучили спеціалістів ліцею. Це - і соціальний педагог, і психолог, і педагогічні працівники. Для дітей проходять різноманітні заходи. На базі нашого закладу функціонує інтелектуально-дискусійний клуб, де діти навчаються ораторському мистецтву та висловлювати свою думку. Організація таких майданчиків – це поєднання змістовного дозвілля дітей у безпечних умовах та командна взаємодія, чого наразі, дуже бракує нашим підліткам. А соціальна інтеграція школярів, які вимушено покинули свої домівки - це дуже важливо!».

   

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #діти
  • #вілкул