Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Є.Удод: «Велика подяка будівельникам Кривбасу, які спрямували свій професіоналізм та вміння на зміцнення оборони міста»

  12 Серпня 2022, 17:04 Поділитися

  Будівельників Кривбасу привітали з професійним святом. Від імені в. о. міського голови Юрія Вілкула перший заступник мера Євген Удод вручив працівникам будівельної галузі міські нагороди.

  Є

  «Ми вдячні нашим будівельникам за те, що з перших днів війни вони, не вагаючись, приєдналися до великої спільної роботи - зміцнення обороноздатності Кривого Рогу. Ми знаємо скільки зараз техніки будує укріпрайони, працює над створенням багатоешелонованої оборони міста. З глибокою повагою хотілось би відзначити працівників будівельної галузі, які за покликом серця є активними учасниками волонтерської діяльності, співпрацюють з Військовою адміністрацією для надання допомоги ЗСУ і, таким чином, наближають нашу спільну Перемогу над ворогом. 
  Також велика вдячність ветеранам галузі, які будували наш Кривий Ріг. І я вірю, що після Перемоги саме будівельники України, у тому числі, і Кривого Рогу, працюватимуть над  відновленням України», - підкреслив Євген Удод. 

  Будівельні підприємства міста багато роблять для фронту. Це - і надання будівельних матеріалів і збір коштів на підтримку військових. Активно долучилася до цієї роботи і галузева профспілка будівельників. 

  Олімпіада Фарафонова, голова Криворізької галузевої профспілки будівельників зазначила: «Через профспілку України ми вийшли на міжнародні організації і вони стали направляти гуманітарну допомогу: перев’язувальні матеріали, ліки, антисептики. Ми збирали кошти та закуповували пальне, одяг для захисників. Всі розуміють, що від кожного з нас залежить дуже багато - зробивши хоча б невеликий внесок у допомогу військовим, ми наближаємо нашу перемогу».

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу

  Теги
  • #нагородження
  • #професійне свято