Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Продовжуємо під час війни підтримувати наших мешканців. У серпні допомогу з міського бюджету отримали ще 1606 криворіжців»

  5 Вересня 2022, 11:02 Поділитися

  Навіть в умовах воєнного стану у Кривому Розі продовжується реалізація муніципальної Програми соціального захисту мешканців. Вона передбачає понад 50 видів допомог, пільг і компенсацій для близько 30 різних категорій криворіжців.

  Ю

  У серпні було прийнято більше 20 рішень соціального спрямування. На це з міського бюджету спрямували майже 7 млн грн. 

  В. о. міського голови Юрій Вілкул підкреслив: «Наш завдання – у цей складний воєнний час підтримати найбільш незахищених мешканців. Міською програмою охоплені абсолютно різні категорії: це – і ветерани війни, і чорнобильці, і воїни-інтернаціоналісти, і особи з інвалідністю, і малозабезпечені сім’ї, і сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю, і опікуни чи піклувальники та сім’ї загиблих ветеранів війни. У серпні допомога з міського бюджету надана 113 учасникам АТО та воїнам, які отримали інвалідність внаслідок війни, 236 воїнам-інтернаціоналістам і чорнобильцям. Крім того, в рамках програми соцзахисту, надаємо матеріальну допомогу мешканцям у зв’язку із скрутним матеріальним становищем та витратами на лікування. У серпні таку підтримку отримали 629 чоловік, у тому числі, 227 – на лікування. З початку року допомогу вже отримали 2 959 криворіжців». 

  Крім того, щороку місто підтримує родини загиблих під час виконання службових обов’язків працівників органів Міністерств внутрішніх справ та надзвичайних ситуацій України, а також працівників цих міністерств, які отримали інвалідність при виконанні службових обов’язків. Допомогу в серпні отримали 28 людей.

  В цілому, з початку року допомогу від міста отримали 3 948 учасників АТО/ООС, 184 особи з інвалідністю внаслідок війни, 1 338 воїнів-інтернаціоналістів та 1 416 чорнобильців.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #вілкул