Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О.Вілкул: «Військова адміністрація Кривого Рогу разом з міжнародною гуманітарною організацією Save the Children Ukraine організувала видачу продуктових наборів для 17 тисяч вимушених переселенців»

  21 Вересня 2022, 15:06 Поділитися

  У Кривому Розі Військова адміністрація міста за сприяння міжнароднної гуманітарної організації Save the Children Ukraine з 22 вересня розпочне видачу продуктових наборів для найбільш вразливих осіб з числа вимушених переселенців.

  О

  З початку повномасштабного вторгнення росії  Кривий Ріг вже прийняв майже 75 тисяч внутрішньо-переміщених осіб (ВПО). З них більше 63 тисячі офіційно зареєструвалися та отримали відповідний статус у Кривому Розі. Кожному, хто цього потребував, надана необхідна підтримка.

  «Військова адміністрація докладає всіх зусиль, аби кожна людина у нашому місті, яка потребує допомоги, її отримала. Особливо важливо, в умовах війни як для вимушених переселенців так і мешканців Кривого Рогу є соціальна  підтримка. З травня, у рамках муніципальної  комплексної Програми соціального захисту жителів ми видаємо безкоштовні продуктові набори для вразливих верств населення. Вже 150 тисяч криворізьких сімей отримали такі проднабори. Зараз, разом з міжнародною організацією Save the Children, ми організували видачу продуктових наборів для 17 тисяч найбільш нужденних осіб з числа вимушених переселенців. На цьому ми не зупиняємося, адже саме допомога один одному є складовою нашої роботи на шляху до Перемоги. Допомога надаватиметься і надалі», - підкреслив начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олесандр Вілкул.

  Продуктові набори передбачені  для родин ВПО у складі яких є:
    
  -  діти до 18 років або діти під опікою, або діти у складі прийомних сімей, будинку сімейного типу;
  -  особи похилого віку (60+) або особи, які потребують постійного лікування;
  -  інші категорії ВПО, у разі, якщо є нагальна потреба у допомозі. 

  «Попередньо - у співпраці з представниками Save the Children Ukraine - ми склали списки внутрішньо переміщених громадян, які належать до відповідних категорій. Для уникнення черг ми телефонуємо та запрошуємо отримати набори на визначену дату. Один продуктовий набор видається на сім’ю до 3 осіб, 4-6 осіб – 2 набора; 7 осіб і більше – 3 набора.  Родина визначається за Сімейним кодексом. Одинока людина поважного віку має право на отримання одного набору. Для отримання продуктового набору при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу та довідку ВПО. Хочу зазначити, що проднабір не видається, якщо вимушені переселенці мешкають у місцях колективного проживання. Мається на увазі – школах, дитячих садках, терцентрах, де вони отримують безкоштовне  харчування»,- сказала Інеса Благун, директорка департаменту соціальної політики.

  Пункти видачі наборів гуманітарної допомоги працюватимуть за графіком: робочі дні з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 15:00. 

  Видача проднаборів здійснюватиметься у 10 стаціонарних пунктах, розміщених в усіх районах міста.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #впо
  • #гуманітарна допомога
  • #продуктовий набір