Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «З 1 листопада стартує шоста хвиля видачі безкоштовних продуктових наборів – допомогу від міста отримають ще 55 тис. родин криворіжців»

  31 Жовтня 2022, 17:35 Поділитися

  В умовах воєнного стану Військова адміністрація Кривого Рогу організувала системну видачу безкоштовних продуктових наборів тим сім'ям, які найбільше цього потребують. З травня майже 185 тисяч криворіжців коштом міського бюджету отримали таку допомогу. З листопада 4 категорії містян, які особливо потребують допомоги та підтримки, вдруге отримають продуктові набори.

  О

  «Ми продовжуємо підтримувати криворізькі родини, особливо тих, хто зараз знаходиться в скрутному становищі. По місту без зупинок триває видача продуктової допомоги. З травня майже 185 тис. криворізьких родин вже отримали продовольчі набори. З них 30 тис. сімей вже по другому набору. Разом з Радою оборони Кривого Рогу та виконкомом міської ради прийняли рішення з листопада надати другий продуктовий набір сім’ям, які вже отримували його в другу «хвилю». Це - криворіжці, які особливо потребують підтримки та допомоги в нелегкий воєнний час. Отже, ще 55 тис. криворізьких родин будуть з допомогою. Для отримувачів все залишається незмінним. 26 стаціонарних пунктів працюють у семи районах щоденно, крім неділі. Тим категоріям, які обслуговуються вдома, проднабори доставляємо по домівках. Прохання до всіх не створювати черги і мати при собі документи, що посвідчують особу.  Поки ворог буде тероризувати нашу країну, ми невпинно будемо боротися з ним та підтримуватимемо земляків», - підкреслив Олександр Вілкул, начальник Військової адміністрації Кривого Рогу. 
   
  З 1 листопада отримати продуктові набори зможуть сім’ї, де є отримувачі:
   
  - особи з інвалідністю 2 групи внаслідок загального захворювання; 
  - непрацююча особа з інвалідністю 3 групи внаслідок загального захворювання; 
  - зі статусом «Дитина війни»;  
  - пенсіонери, що отримують пенсійну виплату в розмірі 2 600 грн та меншу. 
   
  Також одноразова видача наборів продовжується для тих категорій, які було визначено раніше і поки їх ще не отримували. Повний список категорій можна переглянути на офіційному сайті міської ради.

  З питань отримання продуктового набору можна звернутися безпосередньо до пунктів видачі продуктових наборів і до Контакт-Центру Кривого Рогу: 1520, (056) 499-15-20, https://spilkuisia.kr.gov.ua/.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу».
  Теги
  • #вілкул
  • #військова адміністрація
  • #продуктовий набір