Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Десятки тисяч криворіжців взяли участь у Дні довкілля – разом висадили понад тисячу дерев та кущів, впорядкували 365 га парків, скверів, алей та прибудинкових територій. Дякую всім за любов до рідного міста!»

  10 Квiтня 2023, 13:14 Поділитися

  За доброю традицією у Кривому Розі напередодні Великодня проходить загальноміська толока. У прибиранні вулиць, парків, доріг, берегів річок взяли участь мешканці міста, комунальні підприємства, управителі, бізнес.

  О

  Протягом тижня, з 3 по 8 квітня у рамках загальноміських заходів з благоустрою мешканці наводили лад по найбільш навантаженим місцям – було визначено понад 150 таких локацій. Це були як місця загального користування, так і прибудинкові території, місця несанкціонованого складування сміття, тощо.
  Та найбільша кількість заходів відбулася у День довкілля, 8 квітня. Криворіжці дружно працювали на своїх прибудинкових територіях, прибирали парки та сквери, висаджували нові дерева та кущі. 

  Зокрема, у затишному сквері Металургів, що біля Палацу молоді та студентів, разом із працівниками підприємства «АрселорМіттал Кривий Ріг» та КП «Сансервіс» було висаджено саджанці вишень, сакур, клени, сливи та ліквідамбари. У парку Саксаганський разом з корейською діаспорою на честь дружби Кривого Рогу з містами Південної Кореї була висаджена алея гібіскусів – квітка гібіскуса є символом цієї країни. Найближчим часом в Кривому Розі буде також висаджена алея верб. Це дерево є символом Дуйсбургу (Німеччина), з яким Кривий Ріг також встановив партнерські відносини.

  Також у сквері біля цирку в. о. міського голови Юрій Вілкул разом із працівниками міськвиконкому висадили 35 дерев: горобину, катальпи, верби Матсудана, берези.
  Участь у Дні довкілля взяв голова Ради оборони міста Олександр Вілкул. 
  «Цього року День довкілля по-справжньому особливий. Завдяки нашим військовим, ця весна принесла нам не тільки надію, яка була у нас торік, а й упевненість – і ми маємо можливість сьогодні зібратися разом та, як це було багато років поспіль, прибрати рідний Кривий Ріг, зробити його ще більш затишним, гарним та охайним! Однією із таких локацій є ділянка біля кінотеатру «Олімп» де нещодавно негідники спиляли дерева. Підтримую обурення мешканців, тому було прийнято рішення на цьому місці зробити міні-сквер і сьогодні тут висаджуємо 10 нових дерев: 6 горобин та 4 катальпи. Разом робимо Кривий Ріг чистим, зеленим та впорядкованим!».

  У рамках толоки по місту було висаджено понад тисячу дерев та кущів, ліквідовано понад 60 сміттєзвалищ, очищено від сміття більше 7 км берегів річок, виконано благоустрій майже 50 пам’ятних місць, прибрано від сміття 137 км доріг. 


  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

   

  Теги
  • #толока