Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Ми не закрили жодної ДЮСШ, зберегли робочі місця тренерів. І зараз, після поновлення роботи в режимі офлайн, у них тренується вже понад 3 000 юних криворіжців»

  13 Квiтня 2023, 15:00 Поділитися

  В.о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду щодо відновлення роботи басейнів дитячо-юнацької спортивної школи №2.

  Ю

  «Разом з Радою оборони міста у січні ми відновили роботу в режимі офлайн ДЮСШ. За час війни ми не закрили жодного спортивного закладу та зберегли робочі місця тренерів. Всі заняття в секціях та гуртках проводяться із дотриманням правил безпеки та за умови письмової згоди батьків. Зараз у них займається більше 3 000 юних спортсменів. Вже працюють басейни ДЮСШ №1 та №10, в них тренуються більше 100 вихованців. Зараз відновлюємо роботу в офлайн режимі басейнів ДЮСШ№2. Для безпечного відвідування в басейні на житловому масиві Південний ГЗК необхідно облаштувати укриття, адже, передусім, для нас головне безпека дітей. Тимчасове сховище знаходиться поряд і може розмістити 50 чоловік. Також для комфорту плавців необхідно замінити обігрівач для води в басейні на житломасиві Інгулець. Всі ці питання нам необхідно вирішити до кінця травня, щоб повноцінно відновити заняття з плавання», - зазначив Юрій Вілкул.

  Позашкільний навчальний заклад ДЮСШ №2 має дві споруди, які для зручності містян знаходяться на житлових масивах Південний ГЗК та Інгулець. Незважаючи на карантин та військові дії, будівлі спортивної школи утримувались у належному стані. Колектив працівників закладу з перших днів війни об’єднався для оборонної роботи – плели маскувальні сітки, готували їжу для військових та допомагали переселенцям.

  «У нашій спортивній школі працює 10 відділень: бокс, плавання, тхеквондо ВТФ, боротьба вільна, футбол, самбо, сумо, кікбоксинг, карате, гандбол. Загалом, у нас навчається 526 вихованців в 55 групах, з них 16 вимушених переселенців. На сьогодні, після виходу в офлайн режим, тренери секцій вільної боротьби, тхеквондо ВТФ, кікбоксингу та самбо проводять тренування у приміщеннях закладів освіти міста, де облаштовані найпростіші укриття. Зараз офлайн тренуються 273 вихованця. У відділенні плавання в 8 групах 71 вихованець теж з нетерпінням чекають «мокрих» тренувань у рідному басейні», - сказав Петро Малиш, директор ДЮСШ №2.

  За останні три роки ДЮСШ №2 підготувала: 2 чемпіонів та срібного призера Кубку Європи з кікбоксингу ВАКО, дворазову чемпіонку Європи серед кадеток та дівчат до 15 років, бронзову призерку чемпіонату світу з вільної боротьби, чемпіонку Європи, двох срібних та бронзового призера чемпіонату Європи з сумо серед чоловіків та жінок, 2 бронзових призерів чемпіонату Європи з плавання, бронзову призерку чемпіонату світу з вільної боротьби серед жінок. Підготовлено: 1 заслуженого майстра спорту України, 13 майстрів спорту України, 62 кандидатів у майстри спорту та 70 спортсменів І розряду.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #басейн