Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Наші діди та прадіди перемогли нацизм, ми переможемо рашизм. І як і тоді обов'язково відбудуємо та відновимо зруйноване і будемо розвивати рідне місто»

  8 Травня 2023, 15:14 Поділитися

  У Кривому Розі 8 травня - у День пам’яті поклали квіти до пам'ятників героям у Меморіальному комплексі, запалили факели Пам'яті, а у Георгіївській дзвіниці, на честь загиблих українських воїнів, криворіжці запалили свічки Пам’яті.

  О

  Участь в урочистостях взяв голова Ради оборони міста Олександр Вілкул, в. о. міського голови Юрій Вілкул, ветерани, військовослужбовці та їхні рідні, представники громадських організацій. 

  «День Перемоги над нацизмом – велике свято нашого народу. Наші діди, прадіди перемогли нацизм, а ми переможемо рашизм. Подвиг наших ветеранів, їх безмежна любов до рідної землі дають сили нам у боротьбі з ворогом, який так прагнув відібрати нашу волю та незалежність! 
  Сьогодні зранку ми вже поклали квіти до братської могили у парку ім. Савицького в Інгулецькому районі, з якого вже багато років традиційно починаємо відзначати перемогу, віддали шану полеглим героям, похованим у братській могилі у Центрально-Міському районі. Протягом дня урочисті покладення квітів до меморіалів та братських могил відбудуться у кожному районі. Ми пам’ятаємо та шануємо дорогих ветеранів Другої світової війни та схиляємо голови перед подвигом наших воїнів, які вже у XXI столітті мужньо, без вагань, стали на захист України! Кривий Ріг з перших днів війни об’єднався та працює на Перемогу. І ми обов’язково переможемо! Відбудуємо та відновимо зруйноване і продовжимо розвивати державу та рідне місто!», - підкреслив Олександр Вілкул.

  У Кривому Розі проживає близько 2,5 тис. ветеранів Другої світової війни, у тому числі, 18 - безпосередніх учасників бойових Другої світової війни. Турбота про них – один із пріоритетів в роботі міської влади. Підтримка ветеранів Другої світової війни, а також всіх учасників бойових дій – важлива складова комплексної муніципальної Програми соціального захисту жителів. Попри воєнний стан, збережені всі соціальні виплати та адресні допомоги ветеранам. Серед яких: виплати до пам’ятних дат, допомога на проведення капітального ремонту житла, продуктові набори від Ради оборони міста.

  У рамках муніципальної програми соціальної підтримки до Дня визволення Кривого Рогу та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ветерани отримали одноразову матеріальну допомогу від міста на суму 681 тис. грн. Фронтовики – по 5 000грн, ветерани Другої світової війни – 3 000 грн.

  Крім того, усі ветерани з початку року отримали продуктові набори та додатково така підтримка надана їм до 8-9 травня, також продуктові набори від Ради оборони отримали і в’язні концтаборів.

  Також у місті напередодні 8 та 9 травня традиційно пройшла акція «Ветеранське подвір’я». В рамках якої молодь, працівники районних терцентрів відвідали ветеранів та допомагають у наведенні ладу на їх присадибних ділянках. Цьогоріч, впорядковано 39 ветеранських подвір’їв.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

   

  Теги
  • #вшанували