Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «У Кривому Розі з 10 травня стартує третя в цьому році хвиля видачі безкоштовних продуктових наборів. Ще майже 59 тис. сімей криворіжців отримають допомогу від Ради оборони міста»

  9 Травня 2023, 14:04 Поділитися

  Вже другий рік поспіль у Кривому Розі Радою оборони міста коштом міського бюджету організована системна видача продуктових наборів сім'ям криворіжців, які найбільше потребують підтримки. З 10 травня стартує третя у цьому році хвиля видачі безкоштовних проднаборів.

  О

  «З початку війни ми постійно допомагаємо продуктовими наборами криворізьким родинам. Зараз така допомога справді необхідна багатьом людям. Вже видали за кошти міського бюджету понад 371,5 тисяч наборів, у тому числі, понад 70,5 тисяч - вже у цьому році. З 10 травня стартує третя хвиля видачі продуктових наборів. Ще майже 59 тис. сімей криворіжців отримають безкоштовні продукти харчування. Працюють без змін 27 стаціонарних пунктів видачі наборів. Мешканцям, які мають фізичні негаразди, набори доставляємо безпосередньо додому. Для зручності криворіжців, з другої хвилі ми спростили процес отримання такої підтримки від міста. Тепер проднабори можна отримати не лише за паспортом, а й по «Картці криворіжця». Враховуючи велику чисельність людей, які мають отримати набори, прошу не приходити всіх одночасно, у перші дні - не варто створювати черги та стояти в них. Наборів вистачить всім, я гарантую. Ми й надалі будемо робити все, щоб криворіжці відчували турботу і підтримку, особливо у такі складні часи», - зазначив Олександр Вілкул, голова Ради оборони міста.

  Також для мешканців віддалених мікрорайонів міста з 10 по 17 травня 2023 року (включно) організовано виїзне обслуговування за окремим графіком.

  З 10 травня отримати продуктові набори зможуть сім’ї: 
  - у яких є отримувачі пенсії в розмірі більше ніж 2 600 грн і до 8 100 грн включно (ті, у кого пенсія до 2600 грн отримали набори в рамках другої хвилі у квітні цього року);
  - які потребують невідкладної допомоги.

  Пункти видачі проднаборів працюють із понеділка по суботу включно з 8:00 до 16:00.

  З питань роботи пунктів видачі продуктових наборів, доставки за місцем перебування мешканці можуть звернутися безпосередньо до пунктів видачі продуктових наборів за наданими вище контактними телефонами районних управлінь праці та соціального захисту населення або Контакт-центру м. Кривого Рогу за номером 1520 (для операторів Київстар) та 499-1520 (для інших операторів) або на сайті.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

   

  Теги
  • #продуктовий набір