Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Навіть у нинішніх надскладних умовах Кривий Ріг активно долучається до реалізації проєктів всіх рівнів, грантових програм задля розвитку малого та середнього бізнесу та громади

  7 Липня 2023, 15:21 Поділитися

  Перший заступник міського голови Євген Удод на прикладі наробок Саксаганського виконкому провів зустріч з головами районних у місті рад з питань пошуку побудови системи залучення фінансування для розвитку малого та середнього бізнесу та громади міста.

  Навіть у нинішніх надскладних умовах Кривий Ріг активно долучається до реалізації проєктів всіх рівнів, грантових програм задля розвитку малого та середнього бізнесу та громади

  «Нараду ми проводимо на базі Саксаганського виконкому, і це не випадково. Адже рік тому тут був створений і вдало працює новий відділ – «Відділ перспективного розвитку району, інвестиції та інновації», який займається пошуком та реалізацією грантових програм, впровадженням інноваційних проєктів та розвитком інвестиційної сфери в районі. Відділ активно працює з міжнародними проєктами технічної підтримки. Завдяки розробленим інструментам за підтримки КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» за результатами роботи Саксаганський район отримав фінансування проєктів на загальну суму понад 13 млн грн. Це доволі гарні результати діяльності», - зазначив Євген Удод, перший заступник міського голови. 

  Отримані завдяки діяльності з впровадження грантових програм кошти були спрямовані на реалізацію проєктів за наступними напрямками: 1 049 400 грн виділено на соціальні проекти, понад 1 млн грн на проєкти підтримки малого та середнього бізнесу та 10 млн 710 грн на підтримку медичних закладів району.

  Було проведено закупівлю необхідного медичного обладнання та медикаментів для міської лікарні №2, у тому числі придбано автомобіль швидкої допомоги. Також, отримано генератори для амбулаторії загальної практики сімейної медицини №4, завезено та встановлено для роботи медичне обладнання у міську дитячу лікарню №4, облаштовано ванні кімнати та кімнати відпочинку у Територіальному центрі соціального обслуговування у Саксаганському районі. Крім того, у цьому році очікується фінансування ще 37 проєктів на суму понад 17 млн грн та фінансова підтримка 46 заявок суб’єктів малого та середнього бізнесу. 

  Фахівці відділу перспективного розвитку району активно співпрацюють з відділом розвитку підприємництва, проводять тренінги, надають консультації мешканцям, підприємцям з програми «єРобота», допомагають у написанні бізнес-планів.

  «Задля більшої поінформованості городян про можливості урядової програми безповоротних грантів для створення та розвитку власного бізнесу «єРобота» було розроблено дорожню карту, інформбуклети, у окремому каналі в соціальних мережах ведеться грантовий дайджест. Завдяки такій роботі вже подано 22 заявки у рамках державної програми «єРобота», з яких сім заявок на суму 1 750 000 грн отримали підтвердження. Адже наша основна задача – підтримати наших мешканців у такий складний час воєнного стану, працювати на розвиток рідного міста та району, допомагати криворіжцям впроваджувати сучасні проєкти, створювати нові робочі місця та здобувати потрібні на ринку праці спеціальності», - зазначила Ірина Гладкова в. о. начальника відділу перспективного розвитку району, інвестиції та інновації Саксаганського виконкому.

  «На прикладі роботи Саксаганського району, ми переконалися, що навіть у нинішніх надскладних умовах необхідно виходити на нові рівні комунікацій й отримувати додаткове фінансування на вирішення певних проблем. Втілення в життя бізнес-ідей, проєктів, і що не менш важливо – це, зазвичай, не потребує грандіозних наукових знань – головне це системний підхід. Тому пропоную всім головам районних у місті рад активно долучитися до роботи у напрямку перспективного розвитку усіх районів, аби наше місто стало ще більш комфортнішим та сучасним», - підкреслив Є. Удод.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

   

  Теги
  • #бізнес
  • #грант