Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: Максимально готуємо укриття шкіл, гімназій та ліцеїв - найближчим часом понад 100 навчальних закладів будуть готові до роботи офлайн. Але, у питанні вибору формату проведення освітнього процесу, передусім, буде врахована думка батьків

  16 Серпня 2023, 13:31 Поділитися ОФІЦІЙНО

  16 серпня в.о. міського голови Юрій Вілкул провів робочу нараду з питання підготовки захисних укриттів у закладах освіти. Аби школи, гімназії, ліцеї, дитячі садочки, заклади позашкільної освіти могли працювати в очному чи змішаному форматах, має бути облаштоване належним чином укриття. На сьогодні ведуться ремонті роботи у сховищах, які отримали дозвіл від Державної служби з надзвичайних ситуацій України. Вже підготовлено 95 укриттів.

  Ю

  «Війна вносить корективи в наше життя. Тож, ми повинні підлаштовуватись під нові умови. Однією з таких вимог є облаштування укриттів задля безпеки дорослих та дітей. Криворізькі заклади освіти мають бути готові до того, щоб у новому навчальному році освітній процес запрацював у очному чи змішаному форматі. Але, звертаю увагу на те, що батьки самі можуть обрати форму навчання для своїх дітей, чи то очно, чи дистанційно. Наразі у кожному районі Кривого Рогу проводиться «голосування» за режим роботи навчального процесу. Безумовно, враховується кожна думка. Безпека дітей – на першому місці. На сьогодні у нашому місті обліковується 156 найпростіших укриттів. Це – 95 закладів загальної середньої освіти, 56 – дошкільної та 5 – позашкільної. Робиться все можливе для того, щоб в укриттях діти та педагоги почувалися безпечно та комфортно. В цьому нам також допомагають міжнародні партнери. Укриття забезпечуються місцями для сидіння або лежання, водою, контейнерами для зберігання харчових продуктів, засобами пожежогасіння та засобами зв’язку. Працюємо над тим, аби вся необхідна підготовка була завершена», - наголосив Юрій Вікул.

  Освітній процес у Криворізькій гімназії №74 у новому навчальному році планується в змішаному форматі (онлайн/офлайн). На ремонт укриття виділені кошти з міського бюджету.  Буде здійснено розширення укриття на 400 чоловік.

  Наталія Мішака, в.о. директора гімназії №74 розповіла: «Для безпеки наших вчителів та учнів укриття забезпечено освітленням, санітарною зоною, сходами для другого евакуаційного виходу та дверями. Продовжуються ремонтні роботи стелі, стін та підлоги, придатної для місць для сидіння та відпочинку. Звичайно, підготовлено засоби пожежогасіння та шанцеві інструменти. Основною концепцією нашого закладу є не тільки безпека, але й комфорт і казковість. Тому, наше укриття матиме назву «Аліса в країні чудес». Кожен клас буде мати свою локацію, куточок, де чітко будуть знати куди їм спускатись і як реагувати. Діти матимуть можливість з користю проводити час у сховищі. Для цього передбачена математична, природна та мовна зона. Кожна стіна буде обладнана певними навчальними задачами».

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #навчальний рік
  • #навчання
  • #безпека
  • #сховище
  • #освіта