Вгору
    Онлайн трансляція
    Програма передач

    Останні відео

    Назад до програми передач

    Попередні випуски

    Результати пошуку

    Ю. Вілкул: «У Кривому Розі створена та функціонує потужна госпітальна база для надання як першої допомоги пораненим так і проходження їх реабілітації. Зараз, у партнерстві з областю, реалізуємо проєкт зі створення ще одного сучасного реабілітаційного відділення для наших воїнів»

    28 Серпня 2023, 09:44 Поділитися ОФІЦІЙНО

    В.о. міського голови Юрій Вілкул провів виїзну нараду з питання організації та виконання будівельних робіт на об’єкті.

    Ю

    У новому відділенні у стаціонарних умовах надаватиметься реабілітаційна допомога всім категоріям пацієнтів, які потребують реабілітації - учасникам війни, ветеранам АТО/ООС. 

    «З перших днів війни у Кривому Розі була створена госпітальна база для надання медичної допомоги та лікування поранених. Медзаклади забезпечені всім необхідним, у тому числі, кошти на придбання медикаментів та інших необхідних матеріалів виділялися з міського бюджету. Кваліфіковану медичну допомогу вже надано близько 20 тис військовим – хворим та пораненим. Важливою складовою є реабілітація. З 2017 року за кошти міського бюджету ми побудували реабілітаційне відділення для  бійців АТО. Воно розраховане на 70 ліжок, з пацієнтами працюють  фахівці з фізичної реабілітації, травматологи, лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, хірурги, психологи. З 2022 року фахівці відділення надають допомогу військовослужбовцям з усієї України. Тут проліковано вже більше 4000  ветеранів, а з початку війни майже 500 військовослужбовців з усієї України, з них - майже 250 криворіжців. Зараз ми продовжуємо цю роботу з обласним бюджетом - вдячні області за таку підтримку і разом розпочали робити друге таке відділення на 36 ліжок. Я вважаю, це буде дуже важливим для наших військових, котрі отримали поранення і потребують реабілітації», -підкреслив Юрій Вілкул.

    Віталій Науменко, директор підрядної організації сказав: «Роботи стартували 15 серпня. Зараз ведуться демонтажні роботи, монтаж гіпсокартонних перегородок і комунікаційних систем». 

    Організована у Кривому Розі система роботи та надання допомоги відзначена багатьма лікарями з інших міст. Медичні заклади Кривого Рогу забезпечені ліками, з початку війни створений та постійно поповнюється їх стратегічний запас. Також, від початку війни була налагоджена чітка система для надання першої невідкладної допомоги - у прифронтових громадах чергували та працювали криворізькі медики та карети Швидкої, які могли оперативно доставляти поранених до міста, що дозволило врятувати не одне життя. 
    Довідково:

    З 2014 року У Кривому Розі  впроваджено комплексну Програму підтримки учасників АТО/ООС та членів їх сімей. У рамках цієї Програми, у тому числі, передбачено надання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 100 тис. грн сім’ям військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час захисту Батьківщини або виконання інших обов’язків військової служби у АТО/ООС. Щорічно надається одноразова матеріальна допомога у розмірі 5000 грн учасникам бойових дій у АТО/ООС у Донецькій і Луганській областях. У розмірі 1 прожиткового мінімуму, який дорівнює 2580 грн, щомісячно надається матеріальна допомога членам сімей, у тому числі, дітям, військовослужбовців, які загинули (померли), пропали безвісти в зоні проведення АТО та ООС. Також, надається матеріальна допомога на поховання у розмірі 25 тис. грн сім’ям військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних, добровольців), які загинули або померли під час захисту Батьківщини.

    КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

    Теги
    • #реабілітація
    • #допомога
    • #оос
    • #ато
    • #кривий ріг