Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  У нас налагоджена ефективна співпраця з Кривим Рогом, - Антон Хаген-Джозеф, регіональний координатор УКГС ООН

  12 Вересня 2023, 15:45 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Олександр Вілкул, Голова ради оборони Кривого Рогу разом з Антоном Хаген-Джозефом, регіональним координатором з гуманітарних питань Управління ООН з координації гуманітарних справ (УКГС ООН) провели координаційну нараду з представниками місцевої влади та міжнародних і вітчизняних гуманітарних організацій і фондів щодо підтримки міста та його мешканців.

  У нас налагоджена ефективна співпраця з Кривим Рогом, - Антон Хаген-Джозеф, регіональний координатор УКГС ООН

  Під час наради були обговорені важливі теми – підготовка до зими, відновлення критичної інфраструктури після обстрілів, допомога в ліквідації наслідків обстрілів мирного населення, робота по підтримці внутрішньо переміщених осіб (ВПО), інтеграція ВПО в громаду Кривого Рогу, психо-соціальна підтримка людей, психологічна підтримка дітей і додаткові можливості для їх розвитку, створення комп'ютерних класів та освітніх просторів та інше.

  У нараді взяли участь представники Управління ООН з координації гуманітарних справ, Міжнародна організація з міграції, UNICEF, Фонд народонаселення ООН, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, People in need, Міжнародного комітету порятунку (IRC), Medical Corps, Французького агентства з технічного розвитку ACTED, Save the Children, Данської ради у справах біженців (DRC), Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй, ГС «Ротарі Інтернешнл», Handicap International, ГО «Проліска», БФ «Слов’янське серце», ГО «Егіда-Центр», ГО «Мартін-клуб», БО «Карітас», БФ «Акведук», представники кластерів ООН «Охорона здоров’я» (Health Cluster), «Вода, санітарія і гігієна» (WASH Cluster), «Підтримка місць компактного проживання ВПО» (Shelter Cluster) та «Група з надання грошової допомоги» (Cash WG). 

  До того Кривий Ріг вже двічі відвідала Генеральна координаторка ООН в Україні Деніз Браун і багато разів – українське керівництво майже всіх потужних гуманітарних організацій.

  Під час координаційної наради, Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул сказав: «Кривий Ріг системно працює з міжнародними та вітчизняними недержавними організаціями та фондами. Ми дуже цінуємо довіру з боку партнерів, яка є основою допомоги, що отримує місто, та вдячні за всебічну підтримку мирному населенню. Продовжуємо працювати та надавати ефективну допомогу й надалі».

  «Організація Об’єднаних Націй, її підрозділи та гуманітарні партнери тісно співпрацюють з Кривим Рогом. Ми дуже активні в цьому місті, яке дуже важливе для гуманітарних партнерів – тут живуть 80 000 вимушених переселенців, тому гуманітарна підтримка тут є ключовою. На сьогодні в нас налагоджена ефективна співпраця з містом. Ця зустріч є тому підтвердженням – були присутні багато представників міста та багато організацій-партнерів, які говорили про те, що вже зроблено, але найголовніше – про наявні потреби і яку допомогу можуть надати в майбутньому міжнародні та національні партнери, оскільки багато партнерів – це українські організації. Ця зустріч була дуже важливою для посилення нашої співпраці з міською владою Кривого Рогу, зокрема для того, щоб визначити, в чому міжнародні та національні партнери можуть надати подальшу допомогу. Важливим питанням є підготовка до зими – ми усі знаємо, що зими тут є холодними, ми усі пам’ятаємо, що було минулого року, тому важливо підготувати безпечні місця для вразливих категорій людей, для дітей, щоб в разі чого вони могли зігрітися, отримати продукти та необхідну підтримку» – сказав Антон Хаген-Джозеф, регіональний координатор з гуманітарних питань УКГС ООН в Україні.

  Представниця «Health Cluster» ООН, Фріда Міяї зазначила: «Наша організація займається охороною здоров'я. Я дуже рада, що відвідала цю зустріч у Кривому Розі. Ми сьогодні отримали список потреб, який будемо розглядати та вирішувати, що ми можемо зробити з нашої сторони для того, щоб надати допомогу».

  «Звичайно, основне навантаження з відновлення зруйнованої інфраструктури, підтримки переселенців та всього іншого лежить на міській владі. Для того, щоб розширити наші можливості, ми залучаємо міжнародних партнерів. Сьогодні ми проаналізували те, що було зроблено, і обговорили плани на майбутнє. Перед нами постає ще великий обсяг роботи, як зараз, так і під час повоєнного відновлення. І зазначу, що дуже важливо, що до нас наші партнери ставляться з повагою вже зараз, це підвищує нашу ефективність і в майбутньому», – зазначив Сергій Мілютін, заступник міського голови Кривого Рогу.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг