Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Стало відомо, які апарати встановлять у криворізьких школах у рамках програми Костянтина Павлова «Чиста вода – здорове майбутнє»

  23 Липня 2021, 13:00 Поділитися ЦИТАТА

  Розроблений з урахуванням пропозицій батьків та керівників шкіл апарат роздачі чистої води схвалили до встановлення.

  Стало відомо, які апарати встановлять у криворізьких школах у рамках програми Костянтина Павлова «Чиста вода – здорове майбутнє»

  У рамках проєкту міського голови Костянтина Павлова «Чиста вода - здорове майбутнє» у Криворізькій школі № 88 директорам і представникам батьківських комітетів презентували новий апарат роздачі води. Установка апаратів, які отримали високі оцінки адміністрацій шкіл та батьків, почнеться вже у вересні 2021.

  З ініціативи мера Кривого Рогу Костянтина Павлова у всіх школах міста впроваджується проєкт «Чиста вода - здорове майбутнє». Мета проекту - забезпечити вільний доступ дітей до очищеної питної води. Щоб школярі в будь-який час могли вгамувати спрагу і набрати води з собою в чисті ємності, які дадуть їм з собою батьки.

  Очільниця департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради Тетяна Кріпак сказала: «За ініціативою міського голови Костянтина Павлова ми проводимо роботу, щоб вивести воду в апарати, з яких діти зможуть безперешкодно набирати чисту воду у власний посуд. Фільтри доочистки води раніше вже були встановлені в усіх закладах освіти. Зараз презентували цю систему керівникам закладів освіти, батькам - представникам батьківських комітетів. Після презентації всі заповнили анкету, аби зафіксувати який з представлених апаратів обирають для встановлення в школі. За результатами анкетування будемо об’являти процедуру торгів і закуповувати. У кожну школу встановлюватимуть один або декілька апаратів, в залежності від кількості учнів».

  Олена Михайлусь-Кучернога, представниця батьківського комітету, підтримала проєкт та поділилась своїм враженнями: «Мені апарат дуже сподобався, я думаю більшості батьків – також, а дітям – тим паче. Сама ідея та концепція – все прекрасно. Це все має бути доступне для дітей і більшість батьків мене підтримають. Вода смачна й корисна».

  Олена Юшкіна, виконуюча обов’язки директора школи №103 зазначила: «Саме ці апарати надають можливість, аби кожна дитина могла набирати чисту воду. Це зручно і для дітей, і для шкіл, особливо тих, де великі об’єми вживання води. Дитина йде до школи й бере з собою ємність, що їй дають батьки,  це також й економія коштів для батьків. В школах раніше були фонтанчики, та зараз вони заборонені. У кожному класі батькам доводилось купувати великі кулери, а це – додаткові кошти. Програма мера зі встановлення апаратів - дуже добра ініціатива й більшість батьків цю ініціативу вітають та підтримують».

  До встановлення та обслуговування систем доочистки води залучили КП «Кривбасводоканал». На підприємстві підготували окрему бригаду майстрів, укомплектували необхідним обладнанням і запасними частинами для сертифікованих водоочисних фільтрів. Автомат підключений до існуючої в школі системи доочистки води. Раніше чиста вода надходила на кухні шкіл і використовувалася для приготування їжі.

  Нагадаємо, першу працюючу установку роздачі чистої води в травні 2021-го, вже представили директорам шкіл і представникам батьківських комітетів. Керівник департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак запропонувала криворіжцям взяти участь в обговоренні проекту. Збирали ідеї та пропозиції, надали можливість усім бажаючим ознайомитися з технічним завданням, схемами модульних установок і принципами їх роботи. З урахуванням побажань й реалізується проєкт.

  Теги
  • #вода