Вихованка спортивної школи Кривого Рогу стала чемпіонкою всесвітніх змагань з кульової стрільби

10 Серпня 2022, 16:38 Поділитися СПОРТ

Понад тиждень тривали змагання з кульової стрільби, за першість у яких боролись спортсмени з різних країн світу. До чемпіонату долучилась і вихованка міської спортивної школи №7. Уродженка нашого міста Вікторія Рибовалова здобула золото.

З 1 по 9 серпня тривав Чемпіонат Світу із кульової стрільби по рухомій мішені. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів у місті Шатору, що у Франції. В межах чемпіонату було шість категорії, в яких за переможні місця боролись стрілки у різних вікових групах. До змагань долучились спортсмени з нашої держави, а також з Фінляндії, Швеції, Німеччини та Франції.

Демонструвала свої вміння й криворізька спортсменка Вікторія Рибовалова. Вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи №7 завоювала золоту медаль і стала чемпіонкою у стрільбі з малокаліберної гвинтівки серед дорослих на дистанції 50 метрів по рухомій мішені. Спортивним наставником дівчини є Олексій Виливаний.

Нагадаємо, золотим призером змагань став й вихованець ДЮСШ №7 Роман Чадай.