Криворізькі спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті з тхеквондо

19 Листопада 2022, 22:40 Поділитися СПОРТ

19 листопада юні криворізькі спортсмени долучилися до Міжнародного турніру з тхеквондо ВТ. Хлопці гідно представили наше місто на змаганнях та посіли почесні місця.

19 листопада пройшов Міжнародний турнір Kolin Poomsae Cup з тхеквондо ВТ. Змагання проходило у чеському місті Колін. До чемпіонату долучилися два вихованця криворізької дитячої-юнацької спортивної школи № 10 Ярослав Чертков та Максим Савченко. Хлопці показали свої вміння та посіли гідні місця на турнірі у відповідних вікових категоріях у розділі пумсе.

Зокрема, Ярослав Чертков змагався за першість із суперниками в категорії 12-14 років. Та серед восьми учасників він посів перше та третє місце у індивідуальному заліку.

У свою чергу Максим Савченко приймав участь у турнірі серед інших спортсменів до семи років. На жаль, маленькому борцю не вдалося потрапити до трійки лідерів, але юний криворіжець показав гідний результат та посів четверте місце серед решти учасників.

До чемпіонату маленьких тхеквондистів готувала Світлана Володимирівна Русія.