Четверо криворіжців стали срібними призерами Чемпіонату України зі спортивної акробатики

1 Грудня 2022, 22:30 Поділитися СПОРТ

Чотири дні тривала боротьба між спортсменами з різних куточків держави за першість на змаганнях зі спортивної акробатики. До чемпіонату долучились і криворіжці з міської школи №1, котрі здобули чотири срібні нагороди.

З 19 по 22 листопада тривав Чемпіонат України зі спортивної акробатики. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів у Львові. За перемогу боролись 144 спортсмена з різних регіонів держави – Києва, Львова, Вінниці, Одеси, Сум, Луцька, Умані, Дніпра, Кам’янського тощо. Виступали учасники в межах вікових категорій та дисциплін.

До змагань долучились і акробати з Кривого Рогу. Мова йде про вихованців ДЮСШ №1. Чоловіча четвірка – Руслан Крук, Антон Алексєєв, Ілля Набивач та Ярослав Набивач, стали срібними призерами цього чемпіонату.

Нагадаємо, третю сходинку Відкритої першості Братислави з плавання посів криворізький спортсмен Артем Скойбіда.