На Чемпіонаті Кривого Рогу з настільного тенісу шість призових місць посіли вихованці міської спортивної школи №8

19 Лютого 2023, 22:30 Поділитися СПОРТ

18 лютого провели міські змагання з настільного тенісу, в яких взяти участь мали всі бажаючі спортсмени. Серед учасників були й вихованці ДЮСШ №8, котрі гарно себе продемонстрували та здобули шість медалей. Таку інформацію розмістили на сайті позашкільного закладу освіти.

18 лютого відбувся Чемпіонат Кривого Рогу з настільного тенісу серед кадетів 15 років та молодших. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів, а взяли участь чимало тенісистів. Долучились до турніру й криворіжці з дитячо-юнацької спортивної школи №8. Професійні судді зафіксували шість перемог спортсменів.

Зокрема, два золота здобула Дар'я Ковальова, а два срібла виборола Евія Калініна. Бронзу змагань в розділі «Дівчата» отримала Оксана Сімонова. Почесне ІІІ місце в розділі «Хлопці» посів Іван Поспілько. Готував до змагань спортсменів тренер Микола Зайцев.