Криворізька спортсменка Валерія Захаревич виборола срібло на етапі Кубку світу з самбо

28 Лютого 2023, 11:20 Поділитися СПОРТ

Чотири дні у Кіпрі тривали міжнародні змагання з самбо, в яких брала участь і збірна нашої держави. Серед українських спортсменів та спортсменок була й уродженка Кривого Рогу, котра посіла почесне ІІ місце. Таку інформацію опублікували в соцмережах Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.

З 23 по 27 лютого тривав етап Кубку світу з боротьби самбо серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове, ІІ ранг). Змагання провели в одному зі спортивних комплексів у місті Ларнаці, що в Кіпрі. Позмагатись за першість прибули представники і представниці 14 країн світу, в тому числі й України. Виступали спортсмени й спортсменки в межах своїх вікових й вагових категорій, в особистому та командному заліку.

Виступали на змаганнях і вихованці криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №7. За результатами змагань, Валерія Захаревич посіла почесне ІІ місце у ваговій категорії 80 кг в розділі «Дорослі». До турніру готував дівчину тренер-викладач Сергій Шпильов.

«Вітаємо спортсменку та тренера-викладача з вдалим виступом та бажаємо нових спортивних досягнень!», – вказується у дописі.

Також в межах етапу Кубка світу з боротьби самбо українська збірна здобула командну перемогу.

Нагадаємо, дві перемоги здобули криворізькі спортсмени на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби