В Кривому Розі визначили призерів міських змагань з плавання «День дельфініста»

16 Березня 2023, 21:20 Поділитися

10 березня в нашому місті провели турнір з плавання серед вихованців ДЮСШ №10. Усього нагородили більше 70 плавців. Вони отримали 24 золотих, 32 срібних й 17 бронзових медалей. Таку інформацію розмістили у соцмережах позашкільного закладу освіти.

10 березня провели відкриту першість ДЮСШ №10 «День дельфініста». За переможні місця боролись кілька десятків плаців на базі басейну вказаного позашкільного закладу освіти. Змагались спортсмени у різних стилях плавання (батерфляй, на спині, вільний стиль) та дистанціях (50 м і 100 м). Усього розіграли 73 комплекти нагород.

Найбільше призів здобули на турнірі вихованці тренерів Іващенко Г. В та Куликівської Т. О. Зокрема:
    – І місце – Маргарита Нечипорук, Злата Булана, Владислав Карпюк, Кирило Куликівський, Софія Куликівська, Владислав Оніщик, Руслан Мітюк, Артем Новіков, Мілана, Микита Гайдученко;
    – ІІ місце – Маргарита Нечипорук, Поліна Куликова, Мирослав Хуторян, Надія Соколюк, Владислава Мінєнкова, Руслан Мітюк, Максим Стратюк, Денис Говенко, Софія Кондратюк, Євген Яровий, Артем Новіков, Давид Романенко, Аріна Царенко, Софія Кондратюк;
    – ІІІ місце – Владислав Карпюк, Владислав Оніщик, Богдан Самойленко, Давид Романенко, Ярослав Зайцев.

Крім того, гарно продемонстрували свої вміння й навички підопічні тренерів Литвин О. В та Задираки І.В. Їх плавці посіли такі місця:
    – І місце – Вероніка Піскун, Євген Деркач, Ярослав Піскун, Владислав Дмитрюк, Люба Астаніна, Ярослав Лянзберг;
    – ІІ місце – Олександр Бондар, Микита Борщ, Максим Пономаренко, Євген Черниш, Ілля Пясковський, Єгор Яцкий, Іван Ільченко, Валерія Лімонова, Вікторія Дяченко, Стелла Пяткова;
    – ІІІ місце – Еріка Пяткова, Анатолій Пріцкау, Маргарита Мартинюк, Кирило Беспалько, Дар'я Бубнель, Вероніка Мафтейчук, Миколай Мотуз.
    Також високо відзначили й спортсменів тренера Азаренко Н. В. За результатами відкритої першості юні криворіжці здобули такі місця:
    – І місце – Єгор Коваленко;
    – ІІ місце – Ліна Глущенко, Аріна Козлова, Данило Угрюмов, Андрій Астахов;
    – ІІІ місце – Ліна Глущенко, Аріна Козлова, Андрій Астахов.

Нагадаємо, майже з 10 призових місць посіли криворізькі важкоатлети на Кубку України, присвяченому ЗСУ.