Боксери з Кривого Рогу здобули нагороди на Відкритому міському турнірі пам'яті Михайла Кореновського

17 Березня 2023, 18:10 Поділитися СПОРТ

14 березня у Дніпрі стартували спортивні змагання з боксу, які присвятили заслуженому тренеру України Михайлу Кореновському, що загинув після обстрілу багатоповерхівки у Дніпрі. На Відкритому міському турнірі з боксу показали себе і криворіжці, які в результаті вибороли перші місця. Інформація про це з’явилася на сторінці ДЮСШ №2 у соцмережі.

З 14 по 17 березня у Дніпрі проходив Відкритий міський турнір з боксу серед молоді та юнаків пам'яті заслуженого тренера України Михайла Кореновського. Позмагалися за перемогу і спортсмени з Кривого Рогу – вихованці ДЮСШ №2. Михайло Бабин у ваговій категорії 57 кг посів перше місце. Єгор Козак теж продемонстрував високий рівень оволодіння навичками спорту та виборов теж І місце. У ваговій категорії 60 кг ІІ місце здобув Максим Дигтяр та у ваговій категорії 66 кг срібло дісталося Ярославу Марченко.