На останніх хвилинах виїзного матчу ФК «Кривбас» втратив очки у матчі, що завершився нічиєю

18 Березня 2023, 18:40 Поділитися СПОРТ

18 березня у матчі 18 туру Української Прем’єр-ліги у футбольному двобої зійшлися ФК «Кривбас» та «Львів». Матч проходив вдома у львів’ян. Уже в першому таймі криворіжці змогли забити перший м’яч після вдало реалізованого пенальті. Проте на руку суперникам зіграла червона картка, яку отримав один із гравців «Кривбасу». Навіть у меншості криворіжці вели у рахунку майже до кінця, але гол львів'ян під завісу матчу поставив фінальну крапку у грі, яка завершилася нічиєю 2:2.

18 березня вперше у 2023 році ФК «Кривбас» поїхав у гості. У 18 турі Української прем’єр-ліги їх приймали у себе вдома, на стадіоні «Скіф» футболсти «Львова» із однойменного міста. Зустріч команд у першому колі, яка проходила, не в Кривому Розі, а на НСК «Олімпійський» в Києві, завершилась нічиєю 0:0.

В 17 турі «Кривбас» поступився «Шахтарю» з рахунком 0:3. Тим самим команда Юрія Вернидуба опустилася на 7 сходинку в турнірній таблиці, ще більше віддалившись від можливих єврокубків у наступному сезоні. Щоб виправити ситуацію криворіжцям конче була потрібна перемога. Тим більше, що Львів займав останнє місце у турнірній таблиці. Ускладнювалось все тим, що через дискваліфікацію допомогти своїй команді не зміг один із лідерів захисту «Кривбасу» Вернидуб.

Розпочався матч хвилиною мовчання в пам’ять про полеглих за Україну футбольних фанатів, після чого команди розмінялися атаками, яким, однак, бракувало гостроти. Уже на 20 хвилині першого тайму львів’яни грубо порушили правила. Наші хлопці вимагали «червоної», але суддя обмежився лише попередженням та призначенням пенальті. Його вдало реалізував Ріфет Капіч, і «Кривбас» повів в рахунку. Але червону на 42 хвилині отримав уже гравець «червоно-білих» за повторне порушення правил.

Останні хвилини першого і весь другий тайм криворіжці провели у меншості. Тим не менш, підопічні Юрія Вернидуба трималися на характері, навіть відбивши пенальті суперників. Зрівняти рахунок львів’яни змогли лише на 74 хвилині. Одразу після цього «Кривбас» кинувся у контратаки, одна з яких увінчалася успіхом. Аж до останніх хвилин матчу рахунок тримався 1:2 на користь криворіжців. Але неочікуваний гол львів'ян на 87 хвилині став останнім у матчі, який завершився бойовою нічиєю з рахунком 2:2.

Нічия залишає «Кривбас» на 7 місці у турнірній таблиці. Наступний матч «червоно-білі» проведуть в гостях у ковалівського «Колоса» в суботу, 1 квітня.