Команда футболісток із «Кривбасу» розгромила ЖФК «Атекс» й перемогла на виїзді з рахунком «0:16»

19 Березня 2023, 11:20 Поділитися

18 березня у столиці провели поєдинок між двома жіночими футбольними клубами ‒ «Кривбас» та «Атекс». Футбольне протистоянні було запеклим і багатим на забиті м’ячі. Зокрема, матч скінчився з рахунком «0:16» на користь наших криворізьких спортсменок. Про це стало відомо з сайту ФК «Кривбас».

18 березня провели черговий матч в рамках Чемпіонату України-2022/2023. В 13 турі Вищої ліги зустрілися ЖФК «Атекс» та ЖФК «Кривбас». Футбольне протистояння проходило у Києві на стадіоні «Лівий Берег». Розпочався матч без будь-якої інтриги, криворізькі спортсменки почали забивати м’ячі у ворота київського клубу ще на початку гри у першому таймі. До 15 хвилини матчу Поліна Янчук записала на свій рахунок хет-трик. Перший тайм скінчився розгромом для господарів з рахунком «0:10».

Другий тайм не приніс для «Атексу» жодного голу. Всі 45 хвилин + додатковий час домінували на полі криворіжанки. Протягом цього часу нашим спортсменкам вдалось забити ще шість голів без відповіді і здобути впевнену перемогу над киянками.

«Команда Володимира Єфімако провела якісний поєдинок і у гарному настрої готуватиметься до важливого протистояння із «Шахтарем», який у відбудеться за тиждень у Кривому Розі», ‒ йдеться на сайті «Кривбасу».

Нагадаємо, у Кривому Розі проходить дводенний Всеукраїнський турнір з боротьби самбо серед юнаків, який минулоріч відклали через повномасштабне вторгнення.